Yeni Yüzbaşı Volkan Alfa Yayınları 500 Liralık Süper Cilt Serisi Sayı 08

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
Değerli dostlarım;

çok fazla paylaşım yapılmadığı için pek dikkat çekmiyor ama Yüzbaşı Volkan serileri de en az Conan'lar kadar karışık ve ne yazık ki Volkan'ın Conan kadar takipçisi olmadığından kolay kolay içinden çıkılamayacak bu serilerin. Bu karışıklıkta Alfa'nın ciddi katkısı var tabiatıyle. Örneğin bu sayının içindeki maceranın ismi bile belli değil, 81. sayfasından itibaren 161. sayfadaki sonuna kadar var. Taradığıma bakmayın hiç bir zaman sıkı bir Volkan takipçisi olmadım, sadece elime geçtikçe okudum. O yüzden önceden diğer sayılarda yayınlanmış bir macera ise bilen biri ismini eklerse sevinirim.

Sevgi & Saygı

y01.jpg

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Paylaşım için teşekkürler Gulyabani...

Başlamak bitirmenin yarısıdır ki siz bunu bir seri için yaptınız...

Conan serilerinin bu günkü halinde bir düzene gireceği de baştan tahmin edilemezdi.

(Belki de Alfa Yayınevi yetkilileri bile bu kadar iyi düzenleyemezlerdi.)

kerberos

Yeni Üye
16 Eki 2012
27
5
yüzbaşı volkan benimde anladığım kadarı ile biraz sahipsiz kaldı,aslında sahip çıkmak lazım böyle ülkede ne değerler var hepsi yok oldu gitti.bu konuda emek bilgisi olan arkadaşlar var ise paylaşalım.

ben daha yeni taksimde sahaflar festivaline gidip 3 tane son dönem basılan kitap buldum.volkanın 5 adet merlin baskısı için araştırmalara başladım.1-4 ve 5 nolu kitapları buldum inşallah tarayıp paylaşım yapacam teşekkürler.

1- KAFKAS DAĞLARINDA ÖLÜM-KARANLIĞIN SAVAŞÇISI-YEDİ KORKUSUZ KOMANDO
4- DOKUZ CANLI ADAM-FİRAR GECESİ-KIRMIZI ALARM
5- İZ PEŞİNDE-KUZEYDEN GELEN ÖLÜM-MACERA ADAMI