Yüzbaşı Volkan – Yeşilköy'de Heyecan

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
855
18,767
Denizli
İlk defa Tay Yayınlarının “Yüzbaşı Volkan Haftalık Mecmua” dergisinde yayımlanmıştır. 4 Mart 1977 tarihli 35. sayısında başlayıp, 11 Mart 1977 tarihli 36. sayısında son bulmuştur.
Macera alt başlığı: Son Söz Silahların

Ayrıca Tay Yayınlarının "Yüzbaşı Volkan" Albümünün 12. sayısında yer almıştır.

Daha sonra Alfa Yayınlarının 15 günde bir yayımlanan “Tam Maceralı Özel Dizi”nin 17. sayısında yayımlanmıştır.

Macerayı ulaşabildiğim tüm yayınları gözden geçirerek derlemeye çalıştım. Macera 46 sayfadan oluşmaktadır. Beğenilerinize sunuyorum…

9arqjr.jpg

nwF1YA.jpg

Keyifli okumalar!..

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Çok teşekkür ederim Sevgili Reader tam macera sentez çalışmalar çok kıymetli.Ellerinize sağlık.Çok değerli bir yayın el birliği ile tam macera haline getirip tamamlayalım.Saygılar değerli dostum.

reader20

Onursal Üye
23 Kas 2011
855
18,767
Denizli
Çok teşekkür ederim Sevgili Reader tam macera sentez çalışmalar çok kıymetli.Ellerinize sağlık.Çok değerli bir yayın el birliği ile tam macera haline getirip tamamlayalım.Saygılar değerli dostum.

Sevgili abolardis, Diyar'da tüm çalışmalar elbirliği ile yürüyor. Eğer paylaşımlar olmazsa derlemeler de olmaz. Bizim yaptığımız iş paylaşımlara bağlı bir iş. Esas takdiri paylaşım yapan arkadaşlar hak ediyor.
Bu sıralar işlerin yoğunluğundan pek fazla derleme fırsatı bulamasam da, elimden geldikçe bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Saygılar!...