Yuki 1. Seri Sayı 18 "Orhan Boran" (Tarih 5. Sayıyla aynı - içerik 18. sayıya ait)

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Kanarya1 dostumuzun isteği üzerine :)

yuki5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,046
10,048
Bir deli paylaşımı daha , akıllıya hasret kaldık :) Şimdi paylaşayım diyordum , dostum bortecinefb benden önce davranmış..

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Türkçe konuşma üstadı Orhan Boran'ı saygı ile anıyorum.

Teşekürler sevgili börtecinefb

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Paylaşımların için teşekkürler dostum,yuki gerçekten Orhan Boran'la doğmuş çok güzel bir tipleme eline sağlık

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Bunu yaklaşık 2 sene önce çok aramıştım yahu bak aklıma gelmedi ALLAH razı olsun valla harika her ne kadar bunu canlı iken dinleyip okumak fırsatım olmadı ama merak etmiştim hep :d

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
ben bunu radyoda canlı dinleme şansını yakalayabilmiştim. keşke ses kayıtları bir şekilde ortaya çıkartılıp paylaşılabilse. ( eminim trt arşivlerinde vardır ama nasıl elde edilir bilemem ) ayrıca konuyla ilgisi yok sayılır ama yine orhan boran ın sunduğu yarışma programı tamammı devammı yı da dinleyebilmiştim. ( ööle " varım diyoooor " falan gibi sululuklar olmazdı )
yav. yaşlanmışım sanki.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Çok doğru söylüyorsun dostum, sululuk vb... olmazdı, çünkü rahmetli adam gibi adamdı.

Orhan Boran ve Altan Erbulak artık yok, ama Yuki var.

Tam 14 yıl radyoda yayınlanan, “Orhan Boran’ la Yuki” programından bir bölüm üstadım;

“Mutfak”

gurcansarı

Çeviri & Balonlama
10 Tem 2010
587
3,700
istanbul
dostum çok teşekkür ederim. inan bana youtube da yuki aramak hiç aklıma gelmemişti.
bu arada bilmeyenler için yuki yi seslendiren gene orhan boran dı bildiğim kadarıyla fakat sesini plağa kaydedip devir yükselterek çalıyordu.
eskiden eğlence anlayışımız bile daha naifmiş. nasıl bir değişim yaşıyoruz çok ilginç.