Yuki 1. Seri Sayı 18 "Orhan Boran" (Tarih 5. Sayıyla aynı - içerik 18. sayıya ait)

Yuki 1. Seri Sayı 18 "Orhan Boran" (Tarih 5. Sayıyla aynı - içerik 18. sayıya ait)

Yuki

Like Tree11Likes
  • 8 Post By bortecinefb
  • 2 Post By gurcansarı
  • 1 Post By denizkara

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03.Ocak.2010, 14:03   #1
Aktif Üye

bortecinefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 208597
•Rep Seviyesi :
bortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond repute
Standart Yuki 1. Seri Sayı 18 "Orhan Boran" (Tarih 5. Sayıyla aynı - içerik 18. sayıya ait)
Kanarya1 dostumuzun isteği üzerine

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Baltimora, aykut, denizkara ve 5 kişi bunu beğendi.

Ömrüm seni sevmekle nihayet bulacak
FENERBAHÇE

Konu ozaki tarafından (02.Ekim.2011 Saat 13:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: Link yenilendi.
bortecinefb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Şubat.2010, 15:43   #2

Hones - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 417894
•Rep Seviyesi :
Hones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond repute
Bir deli paylaşımı daha , akıllıya hasret kaldık Şimdi paylaşayım diyordum , dostum bortecinefb benden önce davranmış..
Hones isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Şubat.2010, 16:00   #3
Süper Üye

silence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 61579
•Rep Seviyesi :
silence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond reputesilence has a reputation beyond repute
Türkçe konuşma üstadı Orhan Boran'ı saygı ile anıyorum.

Teşekürler sevgili börtecinefb
silence isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Şubat.2010, 20:28   #4
Administrator

ertuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1831832
•Rep Seviyesi :
ertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond reputeertuğrul has a reputation beyond repute
Paylaşımların için teşekkürler dostum,yuki gerçekten Orhan Boran'la doğmuş çok güzel bir tipleme eline sağlık
ertuğrul isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Ağustos.2010, 16:43   #5

stoktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 112017
•Rep Seviyesi :
stoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond reputestoktan has a reputation beyond repute
İlk iki cildi (1964-65) bulamadım bi türlü, sayı olarak mı toplamalı ne?
stoktan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 11.Ağustos.2010, 17:30   #6
Süper Üye

vkopuzoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 37137
•Rep Seviyesi :
vkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond reputevkopuzoglu has a reputation beyond repute
Bunu yaklaşık 2 sene önce çok aramıştım yahu bak aklıma gelmedi ALLAH razı olsun valla harika her ne kadar bunu canlı iken dinleyip okumak fırsatım olmadı ama merak etmiştim hep

vkopuzoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 23.Haziran.2011, 23:28   #7
Yeni Üye

Hayalperest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5010
•Rep Seviyesi :
Hayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond reputeHayalperest has a reputation beyond repute
Standart link..
Elinize sağlık ama linki yenileyebilir miyiz?
Hayalperest isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mayıs.2013, 15:53   #8
Çeviri Balonlama

gurcansarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25990
•Rep Seviyesi :
gurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond repute
ben bunu radyoda canlı dinleme şansını yakalayabilmiştim. keşke ses kayıtları bir şekilde ortaya çıkartılıp paylaşılabilse. ( eminim trt arşivlerinde vardır ama nasıl elde edilir bilemem ) ayrıca konuyla ilgisi yok sayılır ama yine orhan boran ın sunduğu yarışma programı tamammı devammı yı da dinleyebilmiştim. ( ööle " varım diyoooor " falan gibi sululuklar olmazdı )
yav. yaşlanmışım sanki.
Baltimora ve denizkara bunu beğendi.
gurcansarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Mayıs.2013, 21:02   #9
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Çok doğru söylüyorsun dostum, sululuk vb... olmazdı, çünkü rahmetli adam gibi adamdı.

Orhan Boran ve Altan Erbulak artık yok, ama Yuki var.

Tam 14 yıl radyoda yayınlanan, “Orhan Boran’ la Yuki” programından bir bölüm üstadım;

“Mutfak”

gurcansarı bunu beğendi.

denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Mayıs.2013, 00:28   #10
Çeviri Balonlama

gurcansarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25990
•Rep Seviyesi :
gurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond reputegurcansarı has a reputation beyond repute
dostum çok teşekkür ederim. inan bana youtube da yuki aramak hiç aklıma gelmemişti.
bu arada bilmeyenler için yuki yi seslendiren gene orhan boran dı bildiğim kadarıyla fakat sesini plağa kaydedip devir yükselterek çalıyordu.
eskiden eğlence anlayışımız bile daha naifmiş. nasıl bir değişim yaşıyoruz çok ilginç.
gurcansarı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil