Yuki 2. Seri Haftalık Mecmua Sayı 001 (14.06.1966) Yurdagül Yayınları

12 Şub 2010
15,006
543,774
Yuki_2_seri_01_01.jpg

Yuki_2_seri_01_36.jpg

Veri kaybımız nedeniyle Yuki Sıralı Listesinde geriye dönmüşüz. Halen 2. seri olarak görülen Yuki'lerimiz aslında 4. seriye ait. Bu paylaşım ise 1966 yılında yayınlanan 2. serinin ilk sayısı. Bu serideki fasiküllerde Yuki tekrar maceraları ile Miyop Şaban isimli dolgu çizgi roman var.

Dolgu çizgi roman içermeyip sadece Yuki çizgi romanı olsaydı kapaklar ve ilk-son sayfalardan ibaret imaj paylaşımı yapacaktım. Bu nedenle Yuki 2. seride sadece bir kısım Yuki sayfalarını diğer seriden ödünç aldım. Sayfa numaraları altta olan sayfalar orijinal 2. seri taraması olup 13-23 arası 10 sayfa başka seri Yuki taramalarımdan ödünç alınmıştır:)

Sevgili Fındıkfındık şahsında
Tüm çizgi roman tutkunlarına
Saygılarımla​

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Seni çok seviyorum Haluk abim :) sırf kapakları bile yeter Yuki’nin, ah bunları büyütüp bir poster yapmayı becerebilsem aynı kalitede :( evde atölyem var alt katta; tüm duvarlara Yuki kapaklar asmak istiyorum :D hem de çerçeveli olsun tamamı, hiç duvarlarda yer kalmasın :rolleyes: ooooo daha ne planlarım var ama söylemem işte :4: onlar foruma sürpriz olacaklar ileride ;) ellerinden öperim abi :) tam öğreneyim; mühabbetle ses verecek mezene klarnetim :d