yuki derleme: altanbey kulübü

bariskaracasu

Yeni Üye
2 Eyl 2013
16
48
herkese merhaba

yuki'de çıkan fethi öngören'in "altanbey kulübü"nü derledim, ancak 30. sayı eksik. yine de buraya iliştiriyorum.

Macera Adı: Altanbey Kulübü – İsveç Maçı
Yazıp Çizen: Ferit Öngören
Dergi: Yuki
Sayı: 23-37
Başlangıç Tarihi: 4 Mayıs 1965
Bitiş Tarihi: 10 Ağustos 1965
Safya Sayısı: Her sayıda 2 sayfa, son hafta tek sayfa

elinde 30. sayı olan varsa, o iki sayfayı bana iletebilirse onları da eklerim tam macera olur...

muhabbet baki

barış k.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Ellerine sağlık üstadım, mükemmel bir çalışma, her ne olursa olsun, Yuki içeriği; her kare benim için çok çok kıymetli, bu arada; benden duymuş olma ama; sadece 30. sayı değil, tüm eksik sayılarımız geliyor :D Yuki derlemeler için de bir iyilik düşünüyorsan; ne mutlu olurduk bir bilsen üstadım :d çok sağol :)

cowpiqf4u9lp81rjm.jpg

bariskaracasu

Yeni Üye
2 Eyl 2013
16
48
hocam sana daha önce mesaj atmaya çalıştım, beceremedim... niyetinden haberdarım, zaten bu başlığı da görür yanıt verirsin diyerek açmış idim :D
koyduğunuz sayfa 31. sayıdan, 30'u alsam pek sevinirim...
derlemeler için söz veremem, zira oldukça sınırlı ve özelleşmiş bir ilgim var: furbol çizgi romanları.

yuki'de bir de sahaların kaplanı var bildiğim, onu da seve seve derlerim.
muhabbet baki
barış k.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
hocam sana daha önce mesaj atmaya çalıştım, beceremedim... niyetinden haberdarım, zaten bu başlığı da görür yanıt verirsin diyerek açmış idim :D
koyduğunuz sayfa 31. sayıdan, 30'u alsam pek sevinirim...
derlemeler için söz veremem, zira oldukça sınırlı ve özelleşmiş bir ilgim var: furbol çizgi romanları.

yuki'de bir de sahaların kaplanı var bildiğim, onu da seve seve derlerim.
muhabbet baki
barış k.

Ancak 1 - 2 ay içerisinde gelebilecek üstadım, ama hiç merak etmeyin; ben bağlara girdim :4: şarap yapmadan asla çıkmam :d 9 ve 11 önce idi, bu durumda 30’u öne almaya çalışalım, linke tıkladım; çok güzel bir site, başarılar dilerim :) demek siz de futbolla ilgilisiniz, e biz de toplu bilet aldık üstadım :D

coyniar58nn09jovm.jpg

bariskaracasu

Yeni Üye
2 Eyl 2013
16
48
yok hocam sen elini korkak alıştırma :D 9 ve 11'i de ihmal etme, oradan da çekeceklerim var...
kombineye de sahip çık, diğer taraf fena sıkıcı diyoralr ;)
barış k.