Yuki 1. Seri Haftalık Resimli Roman Mecmuası Sayı 042 - 14.09.1965

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Yuki 1. Seri Haftalık Resimli Roman Mecmuası Sayı 042 - 14.09.1965

y420012.jpg
y42001.jpg

Bizdeki ayakkabı kutularından ancak Yuki, red kit felan çıkıyor..
Tüm iyilere..
İyi okumalar dilerim..

...
Bir geniş
bir büyük «Merhaba» demek,
sonra bitirmeden sözümü
yüzünüze bakıp gülerek
— kurnaz ve bahtiyar —
kırpmak gözümü...

Biz ne mükemmel dostlarız ki
kelimesiz ve yazısız
anlaşırız...

Merhaba, çocuklar,
merhaba cümleten...

nazım

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
sagol ustadim ... gencligimde en cok sevdigim yerli cizgi romandi ; cok tesekkurler .... Insanin gecmisini boyle hatirlamasi cok guzel ...

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Aman üstadım, bu ayakkabı kutusu çok kıymetli işte, onların ne kutuları ne kendileri; hepsini toplasak; bir Yuki yapmaz, Yuki adam gibi adamdır, çok çok sağol üstadım, 2 tane kaldı, ben biliyorum :rolleyes:

12 Şub 2010
15,006
543,719
Asgari ücretten vergi alınacak mı
Üç kuruş devlet borcu için tumanımıza e-haciz gelecek mi
derin endişeleri arasında ayakkabı kutuları
cümle alemin kimyasını bozdu haklı olarak
irin mide bulandırıcıdır, makul izahı yoktur
hırsıza kırmızı kart
işine geldiği için hırsızı enseleyene kıpkırkımızı kart
paylaşımına, emeğine, söylemine sağlık üstadım, sağol

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul

...

Biz ne mükemmel dostlarız ki
kelimesiz ve yazısız
anlaşırız...

Evet, bu galiba. Nazım'ın da dediği gibi konuşmadan, yazmadan anlamak birbirini. Herkese konuşmadan, yazmadan kendisini anlayabilecek dostlar dilerim.

Bir dileğim daha var: fındıkfındık Yuki ile ilgili bir tez hazırlasın. Tez olmasa dahi kapsamlı bir değerlendirme yazısı istiyorum. "Yuki, Yuki" diye diye kafamızı, beynimizi şişirdi. Al sana Yuki. Bekliyoruz. :)

Teşekkürler, üstadım.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
paylaşıma mı teşekkür etsem "MERHABA"ya mı şaşırdım...

ellerinize sağlık sevgili savok...

Merhaba... :)

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Teşekkürler üstad.43 bende düzenlemem için... Geciktirdim ancak az önce bitirdim az sonra da yollayacağım Ertuğrul25'e.Merhaba... :)

Sevgili üstadım :), gerçekten çok ulvi bir görev almışsın :Z, dört gözle bekliyoruz :d, şimdiden kolay gelsin:71:

Çizgi Diyarı ultura Yuki genel müdürü fındıkfındık :Ğ
(Halk Bankası genel müdürü değil :mad:)

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci

Evet, bu galiba. Nazım'ın da dediği gibi konuşmadan, yazmadan anlamak birbirini. Herkese konuşmadan, yazmadan kendisini anlayabilecek dostlar dilerim.

Bir dileğim daha var: fındıkfındık Yuki ile ilgili bir tez hazırlasın. Tez olmasa dahi kapsamlı bir değerlendirme yazısı istiyorum. "Yuki, Yuki" diye diye kafamızı, beynimizi şişirdi. Al sana Yuki. Bekliyoruz. :)

Teşekkürler, üstadım.

O ne :Z yeni farkettim :39:, çaktırmadan görev talimatı :(, neyse; Yöneticilerle iyi geçinmek lazım yani :4:

Çizgi Diyarı ultura Yuki genel müdürü, savcı, mavcı, hırsız yakalayan emniyet müdürü, polis, molis, falan… anlamazlar; görevden alırlar valla :eek:

Ama yine de :rolleyes:; Yuki anlaşıldığında :7:, hepimiz Yuki olacağız işte :mad:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Eee ayakkabı kutusu deyip geçmeyin kutularınıza sahip çıkın her an para çıkabilir haberiniz olsun... gözün aydın ozan bir yuki daha Teşekkürler Savaş eline sağlık

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Bu ayakkabi kutusu hikayesinde encok Dalaman'daki iki ayakkabici dostum telef oldu .... Son uc gundur dukkanlarindaki kutularin altini ustune getirdiler . Ama dolar falan cikmadi ; yuzleri bir asik sormayin ... :D:D:D