SWEET TOOTH-04..Türkçe..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Öykü aldı başını gitti bizde peşini bırakmayalım. Bu sayı senaryo böyle yazılır dedirten bir sayı olmuş.:)Bayram armağanımız olsun. İyi seyirler..

sweet0401.jpg

sweet0402.jpg

Sayı 01

Sayı 02

Sayı 03

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim.24 saat farkla 2 sayıyı vermekte çok büyük bir emeğin göstergesi.Bu hızınız'ın öbür sayılardada devam etmesi dileğiyle..

12 Şub 2010
15,006
543,758
Bayram bir gün erken gelmiş yine

Gerçekten sınır tanımıyor Diyar ahalisi, zaman kavramını da alt üst ettiler

Önceki sayısının mürekkebi kurumamıştı henüz

Teşekkür ediyorum sevgili büyükbeyaz, nice bayramlara

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Arka arkaya iki sayı çok iyi geldi doğrusu. Uzun soluklu bir seri. Ama serinin tüm sayılarını Türkçe okuyabileceğimize dair inancım kuvvetli.

Jeff Lemire Sweet Tooth'la hoş bir karakter yaratmış. İzole ve korunaklı bir yaşam süren zavallı Sweeth Tooth babasının ölümünden sonra dünyayla yüzleşmek zorunda kalıyor. Bu yüzleşme epey ilginç olacak galiba.

Ellerinize sağlık, sevgili dostlar.

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
Arka arkaya iki sayı çok iyi geldi doğrusu. Uzun soluklu bir seri. Ama serinin tüm sayılarını Türkçe okuyabileceğimize dair inancım kuvvetli.

Jeff Lemire Sweet Tooth'la hoş bir karakter yaratmış. İzole ve korunaklı bir yaşam süren zavallı Sweeth Tooth babasının ölümünden sonra dünyayla yüzleşmek zorunda kalıyor. Bu yüzleşme epey ilginç olacak galiba.

Ellerinize sağlık, sevgili dostlar.

Jeff Lemire çok iyi bir yazar. Sadece bu hikaye için söylemiyorum.
Türkçe çevirilerde bakınız Animal Man.
Ama bence iyi bir çizer değil.
Keşke öyküyü iyi bir çizer ele alsaydı.

Yeni sayı için teşekkürler.

steppenwolf

Yeni Üye
22 Eyl 2012
12
4
Çeviri balonlama başarılı.çizimler çok iyi değil ama hikaye sürükleyici. Walking dead tadı var hafiften. Umarım sonuna kadar çevirebilirsiniz. Keşke siz bu seriyi çevirmeyi bitirdiğinizde farketseymişim. Böyle beklemesi zor oluyor. Teşekkürler.

lemazmatik

Kıdemli Üye
18 Eyl 2010
221
206
Jeff Lemire'ın Green Arrow'da çıkardığı iş sonrası gerçekten çok büyük bir yazar olduğunu anladım. Sweet Tooth da oldukça sürükleyici bir çr. Lemire İyi bir çizer olmasa da çizimlerinin bu seriye cuk oturduğunu düşünüyorum.

Çeviri güzel, balonlama güzel, ama ilk 2 sayıdaki son sayfalar devam edecek yazmak için fazla deforme edilmiş sanki. Bir de kullanılan fontta "ç" ve "ş" harfleri oldukça belirsiz. Bu iki unsur dışında harika bir çalışma, devamını dört gözle bekliyorum.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
teşekkürler, arkadaşım.4. de geldi.
seri devamı bekleniyor.:)