The Phantom Hermespress yayınları no 05 Türkçe

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Bu sayıyla altın şehre ulaşıyoruz. Ölümsüz ruh bu sayıda tecavüze uğrayacaktı nerdeyse.:)
Bu serinin finali için tek bir sayımız kaldı, kısa zamanda onu da sunup önümüzdeki yeni serilere bakacağız.
Çeviri benden, balonlama-düzenleme lotoloto usta'dan.
Profesör büyüğümüze geçmiş olsun dileklerimizle.:)

dgqir4xe29q57rilr.jpg

dgqivtdw8q6wps1yn.jpg

Önceki sayılara bakmak isterseniz

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Elinize sağlık ucuz atlatmış garibim.Temel içdürtü filmi vardı eskilerden insanları dürtmek için çekilmişti.Az kalmış Fantom bremen mızıkacılarına dönecekmiş.( Bu benzetmeyi bende anlayamadım benzemedi de zaten Fantom Bremen mızıkacılarına karşı yada o hikaye bizde olsaydı Fantom Sulukule zurnacılarına karşı yada Fantom ve Heyeti Mehteran kıtası şaka ciddiye almayınız bugün şakacılığım üzerimde ) Emeklerinize sağlık.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Nerdeyse Ölümsüz Ruh,ölümsüz seks kölesi olacakmış..
Kıldan dönmüş..
Teşekkürler İzmir'in gülleri ne..
Allah sağlık ,sıhhat versin ellerine,gönülleri ne..

gitarisyen

Çeviri & Balonlama
7 Ara 2016
455
3,768
Hiçbir Şey Ülkesi

Hiç bakmak istemez miyiz, Sayın büyük beyaz? Hem de finale tek bir sayı kalmışken... Şimdi önce bunu ve sonra da verdiğiniz linkteki diğer sayıları indiriyorum. Sizin güzel, yetkin çeviriniz ve Sayın lotoloto'nun titiz balonlama-düzenlemesiyle okumak kesinlikle bir ayrıcalık olacak.

Emekleriniz için çok teşekkürler. Ellerinize sağlık...

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Yayınevinin ismi çok özel seçilmiş Hermes ( ezoterik öğretide çok önemli bir yeri olan bizdeki İdris Peygamber birçoklarına göre )
Yayınevi yada firma isimleri aşağıda ki yada benzer olsa sanırım biraz garip kaçardı.( Yanlış anlaşılmasın bizim akrabalardan bir kısmının ismide var. :) )
Gülkız yayıncılık
Fadikpress
Şahabettin comics
Pala yayınları
Kezban kitapevi
Ruhiye iletişim
Safinaz demir doğrama
Huriye PVC
Orçun Kapı Pencere sistemleri
Tonguç kilit sistemleri
Güllü bilgisayar
Habip Yalıtım
Kaya inşaat malzemeleri
Duşakabinoğulları Rezidans ve Alışveriş merkezi

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Yeni sayıları bize sunmadaki süratinize nazar değmesin Ali Bey. Bu işin sırrını toplantıda bana açıklamanızı isterim. Hep beraber İzmir ekibi olarak çok güzel serilere hayat vermeye devam etmek için dayanışmaya devam.
Bu güzel sayı için de Ali ve Haluk Beylere teşekkürler.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Sayın büyük beyaz maşallah diyeyim 2017'de siz de phantom gibi hızlısınız :)
Ellerinize sağlık, çok teşekkürler..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Hayatımda böyle antini kuntin fantom görmedim...
Dayak yemediği kimse kalmadı...
Diana bile ondan daha delikanlı çıktı...
Hala bir atraksiyon bekliyorum...
Birde kırk yılın fantomu olmuş hayalet...
Sevmedim aga...
Bekliyorum son sayıyı...
teşekkürler dostlar.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,908
ordu-turkey
Şimdi ben buna niye akşam cevap yazmadım,çünkü finale gelmişşş.Yazık bize böyle seri buncacık sayıda bitermiydi.Sözüm bu seriyi yapanlara insan şöyleee bir 30 sayı falan seri yapar.Akşam çok üzüldüm de yazmadım.Ama büyükbeyaz da ne fantomcuklar var,nurtopu gibi frewler var kii bakalım ne zaman çıkcaklar,izmire ve güzel adamlara selamlar.