Yıllarboyu Tarih - Yaşadığımız Yüzyıl Fasikül 007

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,644
41vml6xj4rc2rjr6g.jpg

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Tarih benim özel ilgi alanlarımdan biridir.
Özellikle Siyasi tarih,hukuk tarihi,mitoloji,yakın tarih,bilim tarihi,kültür tarihi,ezoterizm,masonluk,ekonomi tarihi ,iktisat tarihi beni cezbeder.
Kişisel kütüphanemin çoğu tarih kitaplarından oluşur.
Ezoterizm ve parapsikoloji ise uzmanlık alanım denilebilir.
Özellikle dinler tarihi,hoponoponopo,şamanizm,sufizm,kabalizm,yogizm,taoizm ,kum nye ,chi kung , ki ,pranayama gibi pratiklerde yıllardır araştırmalar yapmaktayım.
Kundalini öğretisi , sihizm , kadim kelt öğretileri konusunda özel araştırmalar yapıyorum.
Yine relaksasyon yöntemleri otojenik gevşeme,hipnoz ,oto hipnoz ,tedrici gevşeme,caycedo tekniği ,Shultzun otojenik gevşeme teknikleri konusunda özel çalışmalarım var.
Uzun yıllardır bu öğretilerin içinde farklı basamaklarda bazan inisiye edilerek devam ediyor bazan öğreterek yol alıyoruz ama hala öğrenerek.
Telekinezi ve telepati gibi paranormal yetenekler konusunda bir kaç öğrenci yetiştirme imkanımda oldu.
Ruhsal irtibat ile ilgilenenler bilir aşkın durumları.
Aydınlanmanın bilgi değil deneyim olduğunu bilir bu konularla ilgilenenler.
Değerli çalışmalarınız için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Son düzenleme:

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,324
Bandırma
Vatandaşa büyük hizmet!

Sayenizde çok önemli ve çok gerekli şeyler öğreniyoruz Değerli Üstadım. Bir çizgi roman forumunun bunlardan yoksun olması asla düşünülemez! Paylaşımınız, taramalarınız ve katkılarınız için minnettarım.

Teşekkür ederim Gandor08 Üstadım!