Ay'dan gelen adam-Türkçe

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Soba üstünde, közlenmiş kestane tadında bir eğlencelik.:) Soğutmadan tüketiniz. İyi seyirler.

vovvkR.jpg

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Eser 1955 te basılırsa ve bir de Ay a ilk ayak 1969 da basılırsa; bu olur işte, şaka bir yana; hikâye; 1955 yılına ait olduğu için nükleer vb... muhabbetleri bile topu topu 10-15 yıl gibi gündemde, tabii Japonya ya atom bombaları bırakılalı tam 10 yıl olmuş bu çizgi roman yayınlandığında, ama halklar; nükleer kavramını pek de net bilmiyor, büyü gibi bir şey hâlâ onlara göre sanki; hep oradan buradan duydukları bir kelime sadece, bir diğer nokta da; Sinemaların çok popüler olduğu dönem, TV denen aptal kutu daha lüks, kısacası; o döneme göre iyi bir eser geldi bize ve o vakitler gözüyle okunmazsa tadına varmak biraz zor olabilir deriz bizce :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Kısa olmasına rağmen harika çizgilere sahip olan güzel bir emek ürünü...
Naçizane ben her yönüyle beğendim
ve emekleri için, her iki dostuma da candan teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağ olun dostlar; saygılarımla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,774
Yazılıp çizildiği dönem için ilginç olduğu muhakkak
Yeni kuşaklar için de ilginç; çünkü zamane bir çok maceranın fikir olarak prototipi...

Büyük beyaz&fındıkfındık çok nitelikli, özgün eserlerleri kazandırarak çeviri balonlama bölümünü benim için daha fazla izlenir kılıyorlar

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Haydan gelip huy'a gitmeyen nadide paylaşımlardan bir güzel çalışma daha.Ellerine sağlık büyük beyaz BABA.