Torpedo 4.4. - Mezarına Tüküreceğim

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,185
jwru9PZ.jpg

Saygılarımla.

Son düzenleme:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Bay_X ve Fındıkfındık arasındaki verkaçlardan sonra işte Büyükbeyaz'ın kafapasıyla gol Bay_X'in ayağından geldi. :)

Teşekkürler Fındıkfındık, Büyükbeyaz, Bay_X...

12 Şub 2010
15,006
543,755
Yayınevlerimiz işi büyüttüler
Çizgi roman severler için hazırladıkları kazıklar büyüdü, ucu sivriltildi
Fiyatlardan söz ediyorum

Ama çizgi roman severlerin beğendiği, beğeneceği yayınları seçmeye gelince öyle büyük düşünmeye gerek görmüyorlar

Kafaya takmıyorum artık, işte Diyarda büyük düşünen paylaşımcılar var. Torpedo'yu keşfetmek zor olmadı onlar için

Tıkır tıkır çeviriyor, balonluyorlar. Ben de işte beğendiğim çizgi roman diyerek teşekkür ediyorum.

Yuki'lerin üzerine iyi gitti:)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Torpedo gelince bir durup düşünmek lazım, eserde Bernet neyi işlemiş, kimi vurmuş, kimi öpmüş bunu anlamak içinde okumak lazım.

Dostlar böyle kitapları tercüme ederde hiç kaçırılır mı. Teşekkürler binlerce kez.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Çeviri ve balonlama mükemmel olmuş, yalnız bir iki imla hatası pek iyi durmamış.. Sizin gibi gençleri desteklemek şart..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Western zannettim başlığı görünce.:)
Adres değişikliği olmuş meçhul adam.:Ğ:Ğ
Emeği geçenlere,paylaşanlara teşekkür ederim.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,605
hiçbiryerde :)
Tabletten yazıyorum, okumak için sabırsızlanıyorum,
çok teşekkür ediyorum dostlarım, bir de şunu ekleyeyim,
bu torpedoyu bilmeyenler hiç kaçırmasın, müthiş hikayeler, müthiş...

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
41
46
denizci
Torpedo serisinde; mutlaka siyah/beyazları İngilizcesinden, renklileri ise; Fransızcasından balonlar büyük beyaz üstadım, yani kesinlikle renklisini balonlayıp siyah/beyaza çevirmez ve her ikisini de ayrı ayrı balonlar daima (Çünkü; renkli seride yer yer sansür var, yani çok çok az da olsa; siyah/beyaz ile renkli seri arasında fark var), bu eserde de Bay_x üstadım tamamen aynı yöntemi uyguladı, ama “Renklisini de öylesine siyah/beyaz yaptım; bakalım nasıl oluyor diye, ama çok güzel oldu.” diyerek sadece bana göndermişti, ben de çok beğendim, arzu eden arkadaşlarımız olursa; linki aşağıda :)