Phantom - Zehirli topraklar (Türkiye'de yayınlanmamış macera)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Ölümsüz ruh, bu öyküde petrol arayıcılarının kirli emellerine karşı mücadele veriyor. Bizler de ona destek olmak için bundan kelli KOK PETROL'den yakıt almıyoruz.:) Frew; Phantom serisini ilk sayıdan itibaren yayınlamış, daha sonra kendi ürettiği maceralarla yayınını halen sürdürmektedir. Bu macera Türkiye'de yayınlanmamıştır. İyi seyirler.:)

Göze batanlar,
Bilim için imkansız olan, bizim büyük dostumuz için mümkündür, ey reis.

Ormanda ne derler;

''Hayalet kımıldadığında, yıldırımlar hazırola geçer.''

cu55cok7mgap6kddg.jpg

cu55dbix70ffxsyic.jpg

Font: Whizbang

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,466
Dostlarımız güzel bir seriyi çevirmeye başladı, ne kadar teşekkür etsek azdır.

Dün gece tesadüf Gold yayınlarının 1962*1966 yıllarında çıkarmış olduğu İngilizce 17 bölüm indirdim. Nasipse bu akşam yüklerim. Çizgiler baya hoştu.

Her iki dostumuzada sonsuz teşekkürler.

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
sunum dersen 10 numara, kızılmaske 10 numara, işçilik dersen 10 numara, ama bizde yok bi numara, teşekkürle ödenmeyecek çalışmalara kuru kuruya teşekkür etmekten başka...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Teşekkürler değerli dostlarım Fındıkfındık ve Büyük Beyaz sayenizde fantomun yeni macerasını okuyacağız ellerinize sağlık

12 Şub 2010
15,006
543,639
Yarınki okuma listemdeki şimdilik iki eserden birisi bu olacak. Harika görünüyor.
İki dostun ortak emeğiyle Diyar çok güzel bir Kızılmaske'ye sahip olmuş.
Emekleriniz ve paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum sevgili dostlar.

12 Şub 2010
15,006
543,639
Okuma listemde Simya'dan sonraki ikinci eserdi ve şimdi okudum.

Son zamanlardaki en güzel Kızılmaske'ydi. Çizgileriyle senaryosuyla dört dörtlük bir macera.
Çeviriyi de çok beğendim. Diyarın güzelliklerine güzellik kattığınız için tekrar teşekkür ediyorum dostlar.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Eline sağlık dostum :), pazartesi itibarıyla Sürpriz tamam :Z, kimse de kısa kısa horror bulmadı :mad:, yılbaşına kadar 15 günde bir Kızılmaske abi daha mı çiziktirsek :rolleyes:, yoksa ben yeni yılı kutlamaya erken mi başlasam acaba :37: :44::44::44:

Önemli not: Ben akordiyon çalan oluyorum, diğer üçlüyü söylemem işte :Ğ