Dylan Dog Color Fest - Kahramanlar Bölüm 2

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
file

Bölüm: 2
Orijinal adı: Incubo impossibile
Konu ve Senaryo: Luigi Mignacco ve Alfredo Castelli
Çizimler: Luigi Piccatto ve Renato Riccio
Renklendirme: Overdrive studio

Yayın tarihi: 23/04/2014

Kabuslar Dedektifi, Martin Mystère'nin ofisinde neden uyanıyor ve neden Groucho'un yerine Java'yı görüyor?
İmkansızlıklar Dedektifi, neden Craven Yolu'nun kiracısının evinde uyanıyor ve neden Dylan'ın yardımcısının
saçma kelime bombardımanıyla uğraşmak zorunda kalıyor? Ayrıca her iki ofiste de bulunan iki esrarengiz
yarım kürenin bunlarla ne ilgisi var?

file

Birinci bölümden sonra iş yoğunluğundan ikinci bölümün balonlamasını bir türlü bitiremedim. Sağ olsun Güngör Hocam çevirisi tamamlanan üçüncü bölümü balonlayarak çok geç bir tarihe ertelenmesine engel oldu. Bu arada ben de ikinci bölümü bitirmiş oldum. Böylece üç bölüm tamamlanmış oldu. Kitabın tamamlanmasına bir bölüm kaldı.

Kapak sayfasınıda düzenleyerek Güngör hocamın mahlasını ekledim. Bölümleri birleştirecek arkadaşlar yeni kapağı kullanırlarsa daha yerinde olur.

Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,451
hiçbiryerde :)
Bu iş yoğunluğunda hiç üşenmeyip
bu öyküyü de hazırlayıp mükemmel
şekilde sunan The_DarknesS dostuma
teşekkürler, sevgiler, saygılar sunuyorum.
İşte böyle okumak bir başka güzel...

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Bu güzel çalışma ekibinde olmak benim için büyük bir zevk.
Ekip arkadaşlarımı kutluyorum. Son bölüm ile güzel bir kitap kazanmış olacağız.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Karadeniz yöresinden bir esinti gibi...
Önce 3. bölüm sonrasında ise 2. bölüm...
Olur böyle vakalar...
Ben 4'ü bekliyorum...
Teşekkürler gençler!..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Değerli dostlar,
Bu maceranın bir kaç balonunda ufak tefek değişiklikler yapıp bir dip not ekledik.
Kelime hatalarını düzeltip daha rahat okunur hale getirdik.
Yeni indirecek arkadaşlar için bir problem yok.
Önceden indirip okuyan arkadaşlar içinde aslında bir problem yok. Anlamda bir değişiklik yapmadık. Sadece daha iyi hale getirdik.
Seriyi kolleksiyonuna ekleyen dostlara yeni versiyonu indirmesini öneririz.
Sizi zahmete soktuğumuz için özür dileriz.
Mesajlar ve beğeniler için teşekkür ederiz.

Not 1: İlk defa İtaylanca bir kitabın balonlamasını yaptım. İşin büyüğünü yapan, İtalyancadan çeviren ve editör desteği veren Cemil ağabeyime ayrıca teşekkür ederim.

Not 2: İş yoğunluğundan aslında şimdi başlayacağım dördüncü bölüm yerine halen üçüncü bölümle uğraşıyor olacaktım. Üçüncü bölümü balonlıyarak programın gerisine düşmememizi sağlayan sevgili Güngör hocama teşekkür ederim. Üçüncü macera ikinciden önce paylaşılmış oldu, lakin hepsi kendi içinde tam macera olduğundan sorun teşkil etmedi. Bu işteki Karadenizliliğin sorumlusu benim. Ne de olsa Karadenizliyim.

Keyifli okumalar dilerim. Son bölümde görüşmek üzere.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Arada sırada sayfalarda sıkıntı yaşıyorum. Like veremiyorum,yorum yazamıyorum ama kitap indirebiliyorum.Tam tembel işi.:D
Bu paylaşımı da gördüm ama yorum yazmadan indirmek içimi sızlattı.Kaç ustanın emeği var.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum...