Karaoğlan / Altay'dan Gelen Yiğit (1965) Kartal Tibet, Tülin Elgin

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
dhuyp8ws773w57qvu.jpg

dhuypfzyje8alpyoq.jpg

Karaoğlan / Altay'dan Gelen Yiğit (1965) Kartal Tibet, Tülin Elgin, Ayfer Feray, Danyal Topatan

Altaylı yiğit Karaoğlan, ailesini dağıtan hükümdar Kaşgarlı Burhan'ın peşine düşmüştür. Ondan hem intikamını alacak hem de hiç tanımadığı babası Baybora'nın yerini öğrenecektir. Karaoğlan yolda uğradığı bir Türk obasında Ülger adlı bir kıza aşık olur. Kaşgarlı Burhan, kadına olan düşkünlüğü yüzünden bölgedeki bütün genç kızları zorla sarayına aldırmaktadır. Ülger'de bu kızlar arasındadır. Karaoğlan, onu kurtarmak için sadık adamı Balaban ile yola çıkar. Yolda vahşi bir savaşçı olan Camoka ile kapışır ama onu yener. Ülgeri kurtarırken babasın Baybora'nın Bizans'ta olduğunu öğrenir. Karaoğlan için yeni bir macera başlar.

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
Ustam bir de bunların HD olanı çıktı Tarkan ile birlikte,
Acaba arşivinizde var mı?

Ya bunlar benim 8,10 sene evvelki ücretli ücretsiz tvlerden kaydedip riplediğim filmler. Kesinlikle youtube vb benzeri sitelerden indirilip arşivlenen filmler değil. 2500 civarı kendim kaydedip riplemişim. O zamanlar hd olayı yoktu, varsaki upload hızı şimdiki gibi yüksek değildi, mecburen boyutu düşük , 720x544 ripler arşivlerdik. Ancak uzun bir sürenin ardından kayıt olayına tekrar başladım, bu sefer 16 : 9 ekran formatına uygun 720p riplemeye çalışıyorum. Paylaştıklarımdan kalitesi yüksek olanlar sonradan denk gelirse konu altından güncelleme bilgisi geçerim..

Not : Sanırım avi olan ripleri openloadda mp4'e dönüştürürken kaliteyi düşürüyor ki boyutta oldukça azalma oluyor..

Son düzenleme: