Maskeli Beşlerin Dönüşü (1968) Tamer Yiğit, Yılmaz Köksal, Selma Güneri

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
dhty1sxlfnrug83zh.jpg

dhty1z831dpuqxv71.jpg

Maskeli Beşlerin Dönüşü (1968) Tamer Yiğit, Yılmaz Köksal, Selma Güneri

Maskeli beşlerin kendi kılıklarına girip soygun yapan haydutlardan intikam almasının hikayesi.

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Bu filmi 10 lu yaşlarımın başında o zamanlar İstanbul'un önde gelen yaz eğlencelerinden olan çok sayıdaki açık (Sariyer de 3 tane vardı) hava sinemasından birinde izlemiştim. çocukken beğenmiştim, şimdi izlemeye kalksam muhtemelen 10. dk da sıkılabilirim ama yine de bir nostalji yapayım dedim. Ama...
Ne doğrudan ne de jdownloader aracılığı ile indirebildim ne de doğrudan izleyemedim. Openload.co ilk defa karşılaştığın bir paylaşım ortamı olduğundan muhtemelen benim yeteneksizliğimdendir.

Teşekkür ederim.

sinoplu

Süper Üye
1 Mar 2017
189
747
Karadeniz
Bu filmi 10 lu yaşlarımın başında o zamanlar İstanbul'un önde gelen yaz eğlencelerinden olan çok sayıdaki açık (Sariyer de 3 tane vardı) hava sinemasından birinde izlemiştim. çocukken beğenmiştim, şimdi izlemeye kalksam muhtemelen 10. dk da sıkılabilirim ama yine de bir nostalji yapayım dedim. Ama...
Ne doğrudan ne de jdownloader aracılığı ile indirebildim ne de doğrudan izleyemedim. Openload.co ilk defa karşılaştığın bir paylaşım ortamı olduğundan muhtemelen benim yeteneksizliğimdendir.

Teşekkür ederim.

Sayın yöneticim, openload yeni nesil izleme indirme sitesi . Ben de yeni tanışanlardanım :) Burada biraz fazla tıklama gerekiyor, malum site 1,2 reklam göstertiyor, karşılığında da izletiyor indirtiyor. Sitenin anlayışı bu.. Birkaç defa yapınca alışıyorsunuz bu duruma :)