Yenilmez Adam Herkül Hasal Yayınları Sayı 10

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
IMG_0001.jpg

Bayramlık bir serideki son ikramı daha yapmış olalım.
Herkül serisi bu paylaşımla tamamlanmıştır.
ozanbariş & palio68 olarak keyifli okumalar dileriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
Son sayıyı da eklenerek bu serinin tamamlanmasını sağladığınız için özel teşekkürlerimi sunuyorum.
Güzel bir bayram oldu şahsım adına...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
Sevgili palio68,
çok özel bir arşivi
bizlerle paylaştığınız için
gerçekten çok teşekkür ederim.
Çizgi romanı sevmek böyle bir şey işte..
Ozan Barış dostumuza da binlerce teşekkür ederim.
İyi ki varsınız..
Emek, para ve zaman harcadınız..
Helal ediniz..
Saygılarımla..

Bu arada eğer 9.sayı da varsa bir kontrol eder misiniz, gulyabani dostumuzun demesine göre kapak 9 ama içinden Kayıp kent 4 çıkıyormuş,
rahatsızlık verici bir durum..
Sevgiler.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Bu arada eğer 9.sayı da varsa bir kontrol eder misiniz, gulyabani dostumuzun demesine göre kapak 9 ama içinden Kayıp kent 4 çıkıyormuş,
rahatsızlık verici bir durum..
Sevgiler.

Merhabalar dostum.
Öncelikle isteğinize göre cevap vereyim Herkül sayı 6 başlayan kayıp kent macerası sayı 10 da tamamlanıyor
yani bu kitap içersindeki sayı bölüm sayısıdır bu sayıdakide 5 kısımdır..Serideki paylaşımlar içerik olarak doğrudur.
İkinci olarakta buradaki benim taramalarını tekrar düzenlemekteyim
hepsini reklamsız olarak değiştireceğiz.

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Değerli kardeşim sana ve ozanbariş kardeşime çok teşekkür ederim.Harika paylaşımlarınız ile bayramıma renkler,güzellikler kattınız,sağolun varolun,sevgi ve saygılar sunarım,hoşçakalın.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Arkadaşlar, resmen yağdırıyorsunuz da bunları okumaya ömür yetmez :), vampir olup bu ömrü uzatmak lazım :) ,elinize sağlık.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Hadi oradan!

Valla pandora1972 vampir olsam seni ısırmam.:) Traş olursan belki :)

Şöyle güzel, melez bir hatun tarafından ısırılmak varken seni ne yapayım:D. Ayrıca sakallarımı seviyorum, beğenen için paket bu da, vampiri nereden bulucağız :d. Uf ya daha fazla kitap okuyabilmek için düştüğümüz hallere bak :).

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
harika bir eser, sırf "CİYAK" diye bağıran (bağıtılan) T-Rex'i okumak için bile bu sayı okunur.

Teşekkürler, dostlarım.

12 Şub 2010
15,006
543,774
Hasal Yayınları'nın sahibi Tevfik Yener ağabeyimiz

Çok güzel çizi romanlar yayınlamış, hala zevkle okunuyor

Cep boy olan bu kitapların küçük yazılarını okumakta zorlanıyordum, iyi ki taranarak burada yayınlanmaya başladı da rahatça okuyabiliyorum.

Bu sayıda Herkül'den sonra Bücür isimli çizgi roman, 1001 Roman'larda Sihirli Göz adıyla bildiğimiz çizgi roman çizerinin çizgilerini taşıyor. Sanki 1001 Roman'dan bir macera okumuş gibi oldum.

Üçüncü olarak da Kartal Karateci Vang-Yu Lee isimli bir çizgi roman var. Dönemin moda filmleri olan Kolsuz Kahraman ve diğer filmlerinin gişe başarısı nedeniyle ilgi çekeceği düşünülerek çizilmiş bir dolgu olduğu anlaşılıyor.

Dostumuz palio68'e nazar boncuğu armağan edeceğim:)

Allah nazardan saklasın

Elemtere fiş..:D