Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 129 Zalim Hawak (Orjinal Sayı 517)

sinameki

Yeni Üye
31 Ağu 2010
54
81
Eskilerine ve yenilemelere lafımız yok elbette ama yeni Zagorları da özlemiştik. Teşekkürler ve eline sağlık sevgili yöneticimiz.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bu "hediye"yi bir İzmir'li olarak üstüme alınmamda sakınca yoktur sanırım. Emeğine sağlık sevgili dostum. Teşekkür ediyorum.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Çok teşekkürler çilekeş doktorum, yıllar önce zorunlu olarak satın almayı bıraktığım bu seriyi okuma şansı verdiğin için....

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
356
500
Sayenizde alamadığımız bu güzel seriyi okuma fırsatı bulduğumuz için çok teşekkürler.Malum şuanki çizgi romanlar çok pahalı.Dün D&R da renkli bir Zagor gördüm.128 sayfa ve gerçekten çok kaliteli bir keğıda basmışlardı ama fiyatı çok geldi alamadım içimdede kalmadı desem yalan olur.

Bu arada macerayı okudum Zalim Hawak'ın gerçekten muhteşem bir konusu var.Film tadında ve oldukça gerçekçiydi.Çizimler ise çok kaliteli.Son zamanlarda okuduğum en heyecanlı Zagor'du.Devamını da merakla bekliyorum :)

Son düzenleme:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Sevgili Yeryüzü..ben 1953 doğumlu bu diyarın üyesiyim..sen çok olsa 30 35 yaşalarındasın..bu yüzden sevgili yeryüzü diye başladım..sürçi lisan ettimse affola..Sana gülmek çok yakışıyor..Allah seni ve sevdiklerini herdaim güldürsün..Sende bizlere böyle nice güzel tarama,paylaşımlar ulaştır..Şahane bir çalışma olmuş emeğine yüreğine sağlık..

12 Şub 2010
15,006
543,642
Okuyalım da Hawak ne zulümler etmiş görelim

Gerçi en büyük zulüm, çizgi romansız kalmaktır

Bizi çizgi romansız bırakmadığın için şifa buluyoruz sevgili doktorum

Allah ne muradın varsa versin:)

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
ders niteliğinde bir tarama olmuş hayran kaldım resmen, zagor'u da çok sevdiğim için bu kitap arşivimin en müstesna yerlerinden birini işgal edecek, çok teşekkürler üstadım