Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 127 Terk Edilmiş Maden

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
rKGjuy.jpg

SaXfIu.jpg

Tüm Çizgi Diyarı Dostları keyifle okusunlar diye, Ertuğrul tarafından tarandı.
Naçizane benim tarafımdan düzenlendi.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Bu kadar tehlike altında madene inmek bakalım ne macera yaşayacağız Teşekkürler Dostlarım ellerinize sağlık

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Hıh ben her ikinizi de beğenmedim :p
Tarama da kötü temizlemede hem :)
Fumetti bu iyi bir şey söylememi beklemek hayal olurdu :D
Peşinizdeyim eziyetlerim devam edecek :d

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Gerçekten de zagor gibi bir çizgi kahraman bir daha yaratılamaz çünkü senaryo o kadar akıcı ki başlandınmı tüm macerayı bitirmek zorunda hissediyorsun siz iki değerli kardeşim emekleriniz için sağolun internetim düzeldiğinde ilk bunu okuyacağım.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Hikaye güzel ama bu Zagor çizgilerine bir türlü alışamadım.
Nerede "Ferri" çizgileri...
Değerli dostlar "uzung" ve "Ertuğrul" imecesi sonrası paylaşıma açılan bu kitap için teşekkür ediyor,
en içten saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif

ZagorSever1

Kıdemli Üye
21 Ara 2014
135
357
Bu macerada Zagor'un eski belalısı Robert Gray namı diğer bionik adam ortaya çıkıyor. İlk karşılaşmada Zagor'u canından bezdirip. Zagor kendi ilkelerine ters düşecek bir biçimde (beni de şaşırtarak) silahsız rakibini vurmuştu nehire doğru kaçan Gray burada nehir suyunu zehirlemek isterken kendi kazdığı kuyuya düşüp zehirlenip ölmüştü. Meğer Gray zehirlenme numarası yapmış ve yeniden ortaya çıktı.Zagor'un düşmanlarının bir diğer özelliği hortlama özelliği. Özellikle Hellingen - Kandrax - Eskimo - Kartal Adam - Robert Gray ölseler bile mucize eseri ya hortluyolar ya da bir şekilde kurtulabiliyorlar. Değineceğim başka bir konu da SüperMike (Mike Gordon) Zagor'la sadece 2 macerada bulundu. Böyle aykırı bir karakterin daha başka Zagor maceralarında bulunmaması bence büyük bir kayıp. 2 SÜPERMİKE macerasını da Zagor'un en iyi 20 macerası arasına koyarım kendi adıma.