Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 013 - Dağda Korku (2014)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,347
65,209
cmwhzf554ivrnlzjx.jpg

Uzak topraklarda yaşayan, kafalarına kır çiçeklerinden
başkasını takmayan ateşli gençlerimizin şahıslarında
tüm çizgi roman severlere armağan edilmiştir.
Sevgi ve saygılarımla…

Dışarıdan nasıl göründüğümün bir önemi yok,
İçeriden görebilenler yetiyor bana...
Dışarıdan yargılayanlara da sözüm yok,
Dışarıda kalmaları yeter onlara...

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,673
İstanbul
Pırıl pırıl bir düzenleme ve keyifle okunacak bir Zagor daha.

Bu macerayı daha önce okuduk elbette. Ama usta işi bu düzenleme macerayı bir kez daha okutmaz mı dostlar? Okutur elbette.

Teşekkürler, sevgili nisan yagmuru. Bu sayı vesileyle forumda bulunan diğer taramanın sahibi kinowa'yı da anıp ona da bir kez daha teşekkür edelim.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Abi teşekkürler, hemen alıyorum tek sayfa paylaşımlar müthiş bir şekilde tam maceralarda bana lazım, teşekkür ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Güzel bir macera, güzel bir tarama ve düzenleme ile daha güzelleşmiş.
Teşekkürler sevgili Nisan Yağmuru. Devam sayısını beklemedeyim, haberin ola.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,335
hiçbiryerde :)
Kafasına kır çiçeklerinden başkasını takmayan
(bazen de bere takıyorum, o sayılmaz)
ateşli bir genç olarak ben de teşekkür ederim.
Nisan Yağmuru arkadaşım da farklı kulvarlardan
katkılarıyla keyif vermeye devam ediyor.
Orjinal 401. sayının bir özelliği editör sayfasında
okuyacağınız gibi çizerinin yeni nesil çizerlerden D'arcangelo olması.
Bu arada Yeni Zagor'un 1. sayısı, orjinal 389. sayıya tekabül ediyor.
Bu ay çıkan Zagor Klasik Maceralar Dizisi 92. cilt, 357-360. sayıları içeriyor
(Lal Yayıncılığın şu an sürmekte olan üç Zagor serisi var: -Yeni Zagor [144. sayıda], -Klasik Dizi [92. ciltte], -Dev Albüm serisi [2 sayı çıktı] ).
Bu durumda 7 ay sonra Lal Klasik Maceralar Dizisi, Yeni Zagor 1. Sayısını yakalayacak.
Bakalım ondan sonra hangi seriyi takip edebileceğiz...
Verilen tüm emekler hepimiz için değerlidir, saygı göstermek gerekir.
Tekrar çizgi roman okumaya başlamamda emeği geçmiş herkese
bu vesile ile tekrar teşekkür ederim, selam ve sevgilerimle...

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,347
65,209
Abi teşekkürler, hemen alıyorum tek sayfa paylaşımlar müthiş bir şekilde tam maceralarda bana lazım, teşekkür ederim.

Tam macera düzenlemelerinizle diyarımızı ve dünyamızı aydınlattığınız için sizi en samimi duygularımla selamlıyorum, değerli arkadaşım. Herhangi bir konuda desteğime ihtiyaç duyarsanız elimden geleni yaparım. Bir olalım, diri olalım, paylaşalım, paylaşalım...

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
356
500
Muhteşem bir macera yeni Zagorlarda ayrı bir hava var bence.Hepsi film tadında özelliklede konular çok farklı.
Ben bu macerayı okumaya başladığımda aklıma direk Teksas katliamı filmi geldi:)Yannız macera yarıda kaldı.Taramanız mükemmelfakat bir sonraki sayı okunmuyor.Sayfalar karışık.Eğer devamı olan sayıyıda tararsanız mükemmel olacak.Elinize sağlık.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Tam macera düzenlemelerinizle diyarımızı ve dünyamızı aydınlattığınız için sizi en samimi duygularımla selamlıyorum, değerli arkadaşım. Herhangi bir konuda desteğime ihtiyaç duyarsanız elimden geleni yaparım arkadaşım. Bir olalım, diri olalım, paylaşalım, paylaşalım...

Abi hiç bir sıkıntı yok sen bildiğin doğruda yoluna devam et, amacımız iyi bir arşiv oluşturmak ve o yolda da emin adımlarla ilerliyoruz, haliyle arada sıkıntılar olabilir, onlarda önemli değil. Önemli olan siz ben öbürü hiç farketmez yaptığı işten zevk alıyormu ben ona bakarım.

Zamanında arkadaşım çift sayfa taramış ben tek sayfa düzenlemişim, tekrar yüklemişim, yüklerken hiç bir yerine isim yazmamışım kendi ismimde dahil bu çok büyük bir sorun olmamalı bence.

Zaten arkadaşlarımızın zamanında yüklediklerine kimse müdahale etmiyorki onlar orda yerlerinde, siteyi takip eden arkadaşlarımız bizim taramadığımızıda biliyor. Onda da bir sıkıntı yok.

Beni bu forumda şunu yapacaksın şunuda şöyle yap diye yönlendirende yok, forum kurallarına bende uymazsam aynı şekilde banada sanada öbürünede uygulanan uygulanıyor, o konularda da sıkıntı yok.

Ben kendi zevkime göre bazen derleme bazen tam macera bazen düzenleme bazen yabancı dil bazen balonlama ama sadece ben istediğim için ve zevk aldığım için yapıyorum.

Forumda öyle arkadaşlarımız öyle büyüklerimiz varki, forumu bu günlere taşımışlar 2 Tb.dan fazla Türkçe arşiv var, bu günlere gelinmiş ve kimseden bir kısıtlama yapılmıyor da, herkese açık.

Hiç kimse eskilere bunu böyle de niye yaptın demiyor, amaç hep daha nasıl iyiyi yakalayabiliriz,

Öyleyse hepimize düşen oluşturulan arşiv de eleyerek daha iyiyi yakalamak.

Ve inanın bana bu yakalanacak iyi olmayanları da bi şekilde yeniden bulunup taranacak bizler bunu yapabilecek kapasitede insanlarız. Ve bunuda yapacağız.

Öbür tarafı teferruat. 2014 yılı biz ÇİZGİYİ seven ÇİZGİ DİYARI'nı sevenlerin haliyle ÇİZGİ ROMAN TUTKUNLARININ olacaktır. Saygılarımla kardeşim paylaşıma devam.