Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 100 Nehrin Aktığı Yerde

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,695
TAM 35
file

Evet Zagor'da da dalya demek kısmet oldu.Aşağıda lal yayınları okurlarına yüzüncü sayıya özel olarak Ferri tarafından çizilen Zagor Kapodokya'da adlı resim.Keyifli okumalar

file

Sayfaları renklendirilmiş alternatif dosyadan yararlanmak isteyen arkadaşlarımız için:

aVjnXuCg_o.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Mehmet Ali kardeşim çok teşekkür ederim.Zagor bir başka benim için,her nedense hepsinden çok seviyorum.
Değerli kardeşim emeğin,sabrın,paylaşımın için sağolasın,ellerine sağlık.En iyi günlerin olsun.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Madem Kapadokya'ya kadar gelmiş,peri bacalarının arasında bir macera iyi giderdi.:Ğ:Ğ:Ğ
Eline sağlık sevgili Mehmet Ali.Canı gönülden teşekkürler.
:D

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Bu güzel paylaşıma şapka çıkarılır doğrusu.
Kapak muhteşem, maceranında çok güzel olduğuna inanıyorum.
Üstadım ellerine sağlık. Paylaşım için çok teşekkürler.

kersel

Yeni Üye
24 Eki 2009
90
41
paylaşım için çok teşekkürler ,dilerim Zagor daha nice seneler yayınlanır ...

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
710
eline sağlık üstad...dalya dedik bu harika sayıyla emeklerine sağlık.İstanbuldan sonra kapadokyayı da gezmiş zagor :) yakında efes,meryemana da yapacak gibi

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
değerli dostumuzdan güzel ve bir o kadar da değerli bir paylaşım... sevgili mehmet ali çizgi roman severlere çok emeğin ve hakkın geçiyor... ellerine sağlık, teşekkürler kardeşim...

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,895
Zagor ve Martin'e verdiğiniz bütün katkılar ve emekler için çok teşekkür ediyorum, sevgili Mehmet Ali.
En sevdiğim iki kahraman için ben de nice dalyalara diyorum. Mister No'yu da unutmadan tabii.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Muhteşem.Çok şükür 100.sayıya kavuştuk sen ve diğer kıymetli kardeşlerim sayesinde Allah hepinizden razı olsun.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Indirmeden biliyorumki muhtesem bir tarama.. ne söylense az gelir.. sagol diyorum dostum..sagol :)

Son düzenleme:

oktayyapıcı13

Onursal Üye
29 Haz 2015
1,357
15,404

Gemideki dehşet, mitolojik efsanelerini de hatırımıza getirdi...

Antik Yunan' da ölüm, yeraltı tanrısı Hades' in karanlık ülkesine göç etmek anlamına gelirdi ve bu yolculukta geçilmesi gereken bir nehir vardı...Ölüler bu nehri bir kayıkçının yardımıyla geçerdi, fakat kayıkçı Kharon zalim ve paraya düşkün biri olduğundan ölülerin gözlerine para konulurdu...

Bu mitos, batı geleneğinde o kadar büyük bir etki bırakmıştır ki, ilahi ve ritüel olarak son yüzyıllara dek izlerinin görülebilmesi mümkündür...Örneğin ilk olarak S. Polycarpus' un anısına yazılan ve sonrasında klasik batı müziğinde Requiem olarak bilinen eserler,...

Requiētem — Requiem : Dēclīnātiō Tertia / Nomina İmparisyllaba / Nōmen Substantīvum / Singulāris / Accūsātīvus

" Mozart —Requiem Missa, Brahms —Ein Deutches Requiem, Giuseppe Verdi —Messa da Requiem,... "