Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 046 Gölgeler Adası

bilgibilgi

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
154
574
Tesekkur ederim sevgili Kinowa, bu guzel seriden yaptigin paylasimlar icin. Yalniz izninle bir sey soracagim. Internetteki hic bir sitede veya forumda bu serinin 3. kitabi olan, "Nat Murdo'nun Donusu" adli macera bulunmamakta. Nedeni hakkinda her hangi bir bilgin varsa lutfen paylasir misin?
Tekrar tesekkurler.. Sevgilerle.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Allah razı olsun aziz dostum.Yeni üye Bilgibilgi gibi bende bulamadım aynı macerayı.Emek verip çabalıyosunuz hakkınız büyük Allah razı olsun sizlerden.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
Tesekkur ederim sevgili Kinowa, bu guzel seriden yaptigin paylasimlar icin. Yalniz izninle bir sey soracagim. Internetteki hic bir sitede veya forumda bu serinin 3. kitabi olan, "Nat Murdo'nun Donusu" adli macera bulunmamakta. Nedeni hakkinda her hangi bir bilgin varsa lutfen paylasir misin?

bu konuda benimde hic fikrim yok ama umarim yakinda bulur ve paylasiriz.:)

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Öncelikle Kinowa'ya bu güzel paylaşımı için teşekkürler...

Bende bu serinin 3. kitabı olan Nat Murdo'nun Dönüşü var. Kimin taradığını bilmiyorum. Kitap tarandıysa bile, sanırım kitaba zarar vermemek adına orta kısmı cama yapıştırılmadan taranmış. Yani geometrisi bozuk, pek hoş durmuyor. Sanki fotoğraf makinasıyla çekilmiş gibi.

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,345
1,724
Sevgili Kinowa,

İsminle ilk karşılaştığımda insanlara faydalı bir insan olduğunu daha o zamanlar anlamıştım.Pozitif enerji diyorlar.Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.

Sizlerle çok uzun zaman birlikte olmak benim de dileğim.

Selamlar,sevgiler ve saygılar.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Lal kitap serisi çok dağınık.. arşivimde sizlerin sayesinde büyük albüm ve 103 lük seri tamamlandı. ama Lal kitapta Zagor Yeni Zagor adı altında 2 farklı seri olduğundan bir türlü toparlayamadım...artık bu forumun delisi oldum. Sabah akşam başındayım.. ve olanca gücümle haykırmak istiyorum.. 350 liiik 350 liik :D:D:D

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
Sevgili Kinowa,

İsminle ilk karşılaştığımda insanlara faydalı bir insan olduğunu daha o zamanlar anlamıştım.Pozitif enerji diyorlar.Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.

Sizlerle çok uzun zaman birlikte olmak benim de dileğim.

Selamlar,sevgiler ve saygılar.

degerli kardesim horpoon bende sizlerle olmaktan kivanc duyuyorum ..insallah uzun ömürlü olur dostluklarimiz..:)

teko29

Aktif Üye
25 Şub 2010
264
44
Bu seri ne zorluklarla tamamlanmış.Gayretlerinizden ötürü hepinize teşekkür ediyorum.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Valla ben de çok teşekkür ediyorum da niye ettiğimi bilmiyorum çünkü kendimi Zagor okumaya yeni yeni şartlıyorum. Okumalarım kopuk kopuk, bakalım ne zaman bütünün tadına varacağım ama bir seversem yandım, o zaman bütün seriyi toplamam gerek. Ben kitabı ve kağıdı severim, elimde tutmak isterim :)