Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Serisi Sayı 192 Güneyin Gökleri Altında

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
385
852
teşekkürler
sayın altan

yaslı diye eve kapandık.sokaklar artık bize merhaba demiyor.ihtiyarlar kahvesi de kapandı.artık bir çay içip lafın belini kıramıyoruz. sanki kapanmasa gidebilecektik de.telefon metalik bir alem.yüzyüze gelen merhabaların yerini telefonun metalik sesi aldı.dostlarla kucaklaşmayı özledik.şiir hikaye roman dost yüzlerin iddialı metinleri üzerine artık konuşamıyoruz.özlenecek okadar sevdiklerimiz varmış ki bılememişiz.

ne ise

sevgili altan özledikleimizden biri ile bizi merhabalaştırdı.

sagolasın.

selam ile

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Sevgili altan Üstadım şu evde hapis kaldığımız günlerde adeta bize ilaç oluyorsunuz. Ellerinize, gözlerinize sağlık. Çok çok teşekkürler.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Paylaşımcı dostlarımızın emekleri
Böyle sıkıntılı günlerde bir başka anlam kazanıyor.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık değerli dost.

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,347
12,822
iskenderun-Hatay
Çok teşekkürler. Her ne kadar 65 yaş üstü değilsem de sağlığımız için evden çıkmadığım şu günleri böyle güzel paylaşımları okuyarak çekilebilir hale getiriyorum.Çok teşekkürler bu güzellik için.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Altan bey çok teşekkür ederim.Zagor benim için özel,tekrar tekrar teşekkürler ederim.

orgunvaran

Onursal Üye
15 Şub 2016
743
1,481
Tüm cizgi diyar bana çalışıyor desem. Çarşaf gırgır fırt laklak bayan yanı. Zagor. Ve daha niceleri..hepinize sonsuz teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951
Çok mecbur olmadığımız zamanlarda evde kalma işini keyfe dönüştüren harika kitaplar için teşekkürler üstadım.

rcihan71

Aktif Üye
24 Eyl 2009
354
709
darwin var macera kalitesi yüksek,üstelik sıcacık verni çizimi( ferri nostaljisi yayıyor)...emeğine sağlık üstadım evde geçirdiğimiz şu haftasonunu şenlendirdin

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
835
Verni çizimleri gittikçe Ferri çizimlerine mi benziyor? yoksa bana mı öyle geliyor.Önceki verni çizimlerini hiç beğenmezdim.teşekkürler sevgili Altan.