Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Serisi Sayı 187 Kayıp Dünya

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,984
105,711

VQnMAZ.jpg

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
10 zagorluk bir seri daha. Daha fazla ne istenebilir ki! Ellerinize sağlık, çok teşekkürler sayın altan

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Sevgili Altan dostumuza inanılmaz paylaşım serisi için çok teşekkür ederim.
Bu çalışmalar şok bir paylaşım gibi şoke etmiş durumda beni.
Zagor efsanevi Darkwood'un destansı kahramanına muhayyel bir köprü inşa etmek gibi sizin çalışmalarınız.
Vahşi Batı'nın bir yerinde muamma gibi bir bataklığın tam merkezinde temerküz etmiş dostluklarıyla realiteden yeni kopmuş , hayaline yeni dalmış bir maceraperest gibi takip ediyoruz çalışmalarınızı.
Bir yanda ateşli silahlar bir yanda taş baltası ile Baltalı İlah insana balataları sıyırtır senaryoları ile tam bir dilemma.
Belki deyim tam değil ama kısmen yerindeyse her macera tam bir muamma.
Zagor ve arkadaşları için Darkwood tam bir dulda.
Ne yıllar eskitebildi ona olan tutkumuzu ne de yaşamın içinden gelen tecrübelerimiz azalttı ona sevgimizi.
Zagor'un , Davudi sesiyle AHYAAAAAAAAAAAAK deyişi , kötülere savurduğu baltasının çıkardığı havada ki ıslık sesi , sevgili fıçısı ile birlikte yürüdüğü uzun yollar , aştığı dağlar , bilinmeyen topraklara doğru savruluşu kimi zaman sürüklenişi ile bizim için her zaman yeniden başlayan bir macera.
Bir gecenin en karanlık yerinde , soğuk ve üşengeç bir zamanın sisli ve buğulu dağ havasında , içimizi ısıtacak dostluğun demlendiği isli bir çaydanlıktan odun ateşinde kaynayan demli bir bardak çay mesabesinde ki Zagor çalışmalarınız için tekrar çok teşekkür ederim.

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya
Zagor Yağmurları için sonsuz teşekkürler üstadım.
Tarayan, düzenleyen ve paylaşan ellerinize sağlık.

RkpjwM.jpg

Rkpcxh.jpg

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
En sevdiğim maceralardan. Unutulmuş tarih öncesi varlıklar, hayvanlar, yaratıklar. Biraz Martin tarzı olsa da Zagor'un da böyle maceraları azımsanmayacak kadar var. Tay 350'lik seride 318'de başlayıp (Soygun) (319 - Cehennem Bataklığı) 320'de son bulan (Lanetli topraklar) macerasını hatırlarsınız sanırım. Teşekkürler üstadım.

hardblood

Kıdemli Üye
1 Eyl 2018
127
292
istanbul
Çok teşekkürler sayın Altan, sayenizde zagor'lar yağmur gibi yağıyor. İnsan hiç güneş açmasın, hep yağmur yağsın istiyor.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Ardı ardına gelen bu muhteşem paylaşımlar mest etti.Engin gönlünüze paylaşan yüreğinize sağlık sevgili altan.

sandokan

Süper Üye
25 Ocak 2010
3,288
2,738
Almanya-Hameln
Birbirinden güzel paylasimlar.
Karsiliginda sadece kuru bir
tesekkür edebiliyorum. Elinize emeginize saglik.
Bütün paylasimlariniz icin cok tesekkür ederim.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Döktürmüşsün gene sevgili dostum.
Uzun zamandır ana sayfada böylesi bir manzara görememiştim.
Ellerin dert görmesin.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Sevenlerine bayram yaşatan çalışmalarınıza binlerce teşekkürler üstadım.
Elleriniz dert görmesin.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Zagor da çizgi kalitesi DC ve Marvel'i aştı zannımca.
Zagor USA ya dönüyor galiba.
Kapak çizimleri olağanüstü.
Bir yerde al sergile tablo gibi.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Kayıp Dünya ve Titanlar Çatışıyor meceralarının (Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics Serisi 187-188) Amerika'da basılan cildinin kapakları bunlar. Yeri gelmişken paylaşayım dedim.

Sevgili Altan dostumuz paylaşıyor acaba bu sayılara yetişebilir mi? :) Ne iyi olurdu.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Yetişti bile, üstadım :) Kayıp Dünya (The Lost World) bu sayı (187). O sebepten bu konu altında paylaştım kapakları. Bir sonraki sayı da devamı olacak.

Aa.. Hemen bakıyorum. Kaçırdım herhalde.:)

Aynı başlık altındaymış, kafa gitmiş benim ya.:):):)

Son düzenleme: