Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 035 - Ölü Kentin Kraliçesi

bilgibilgi

Kıdemli Üye
26 Mar 2009
154
573
Yillardir internette gorurum bu maceranin kapak resmini. Yurtdisinda oldugum icin de bir turlu bulup okuyamadim. Gizli bir meraak kemirirdi icimi.. Kapak resmindeki kadini da, Oluler Golu Laguna adli maceradaki Voodoo Buyucusu Madam Laveau'ya benzetirdim hep.
Ne tuhaftir ki, onca sorunumun oldugu bir zamanda bir parca olsun rahatlamak icin foruma geldigimde bu macerayi buldum.. Tesekkurler Kinova. Sagol varol..
Bakunin, Tsubasa, Harpoon.. Sizler de sagolun.. Umarim sorunlarimi halleder ve emeklerinizin karsiligini bir nebze de olsa odeyebilirim..
Saygi ve sevgiyle..

silence

Süper Üye
26 Mar 2009
2,346
1,721
Sevgili bilgibilgi,

Senin ismini görmek bile mutluluk verici.İnsanlarda bağımlılık yaptın.Formlara girince ilk önce bilgibilgi orada mı diye bakılıyor artık.Çizgi Diyarı değerli bakunin ve Tsubasa'nın eseri. Benimki dostlar alışverişte görsün.
Bu ortamı sağlayan değerli bakunin ve Tsubasa'ya teşekkür ederim.Ve forumlara girdiğimde isimlerini aradığım herkese.

Selam ve sevgiler.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
işe yaradigi icin bende cok mutlu oldum tarayan arkadasin ellerine saglik diyelim..

conan5000

banned
8 Tem 2009
60
0
kinowa adın mutluluk heyecanla anılıyor cokk saol kardeş emeğine sağlıkkk hele mediaa off offf bee:))

teko29

Aktif Üye
25 Şub 2010
264
41
Sevgili Kinowa bu güzel ve bol çeşitli sofrandan bunca yılın verdiği açlıkla yiyorum.Daha doyacak gibi değilim.Mutfakta emeği geçenleri tebrik ediyorum.