Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 086 - Kenar Mahalleleri

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
zgrll086CDii-9374fbxwetdf5_zpsb2c5d346.jpg

Hiç bir karşılık beklemeden forumumuzun ve çizgi roman sevdalısı olan köyümüzün delileri için taranmıştır.

iyi okumalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Delicesine sevindim bu paylaşıma, teşekkürler. Bu arada gruba katılımını bekliyoruz sevgili kardeşim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Mükemmel paylaşımınızdan dolayı gönülden teşekkür ederim, sağolun...

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
kapakta elinde kirik sise olan adamin yerinde olmayi hic istemezdim valla.. birazdan feci bir dayak yiyecegi kesin.. neyse o dayagini yerken bende sevgili ertugrulun bizlere hediye ettigi bu kitabi okurum artik. bu arada köyün delileri gurubu herkese acik bir grupmu yoksa önce ne kadar deli oldugumuzu ispatmi etmemiz gerekiyor?:d

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,692
TAM 35
Hiç bir karşılık beklemeden forumumuzun ve çizgi roman sevdalısı olan köyümüzün delileri için taranmıştır.

iyi okumalar

EEE çizgi roman delisiyiz.Ne yapsak yeridir.Çok teşekkürler dostum.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Bir deli furyası aldı başını gidiyor .Aman ertuğrul kardeşim neme lazım dikkatli ol.Delilik zor zanaat.(osmanlıda deli: yürekli insan demektir.)

Spawn

Yeni Üye
19 Şub 2010
47
46
Merhabalar..

Tarama için teşekkürler..
Yanlız bir sorun var.
Sayfa 14'ü bir defa daha taramanız gerekiyor.
Rar açıldığında atmıyor.
Korumalı atıncada üst üste biniyor.
Kolay gele...

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,808
Tarama için teşekkürler..
Yanlız bir sorun var.
Sayfa 14'ü bir defa daha taramanız gerekiyor.
Rar açıldığında atmıyor.
Korumalı atıncada üst üste biniyor.
Kolay gele...

Sayfa 14 herhangi bir hata vermemesine rağmen imageshack linki:

Pc'ye kaydedip rar içerisindeki ilgili sayfayla değiştirmeniz kafi.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,692
TAM 35
kapakta elinde kirik sise olan adamin yerinde olmayi hic istemezdim valla.. birazdan feci bir dayak yiyecegi kesin.. neyse o dayagini yerken bende sevgili ertugrulun bizlere hediye ettigi bu kitabi okurum artik. bu arada köyün delileri gurubu herkese acik bir grupmu yoksa önce ne kadar deli oldugumuzu ispatmi etmemiz gerekiyor?:d

Sevgili Kinowa bu foruma üye olmakla sen zaten ne kadar deli olduğunu ispatlamış oluyorsun. Çizgi roman sevdan da ortada zaten.Bu durumda doğal üyesin.:S:S:S

Spawn

Yeni Üye
19 Şub 2010
47
46
Teşekkürler..

İlginiz ve yardımınız için teşekkürler...

NOT: Ben MediaFire Linkinden 2 defa indirdim.
Rar açarken yaptı sorunu..

Kolay gele...:)

teko29

Aktif Üye
25 Şub 2010
264
44
Süper paylaşımına candan teşekkürler...Bu maceranın Ferri çizimi olduğunu görünce sevincim katlandı.Sana tekrar tekrar teşekkürler Sevgili mod'umuz Ertuğrul25.ömrüne bereket.

Son düzenleme:

selimakpinar

Kıdemli Üye
9 Mar 2010
123
15
bu seride emeği olan serkan, kinowa, freedom, mehmet ali ve ertuğrul25 e çok teşekkür ederim.. sayfalar oldukça titizlikle scan edilmiş. verdiğiniz büyük emkleri bizimle karşılıksız paylaştığınız için hepinizden Allah razı olsun..

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Ferri çizimi olması bu macerayı daha özel kılıyor benim için.Sonsuz teşekkürler.:Ğ:Ğ:Ğ

ogilcin

Kıdemli Üye
1 Şub 2010
110
63
Vay be,uzun zamandır bu sayıyı bekliyordum,çok teşşekkür ederim size :)

avci69

Yeni Üye
8 Haz 2010
53
8
Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 086 New Orleans'ın Kenar Mahalleleri\zagor-86.rar: zagor-86\IMG_0014.jpg dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk

alixkandemir

Yeni Üye
17 Eyl 2012
29
15
lüleburgaz
düzeltme önerisi

Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 086 New Orleans'ın Kenar Mahalleleri\zagor-86.rar: zagor-86\IMG_0014.jpg dosyasında CRC hatası. Dosya bozuk

bende aynı hatayı alıyorum fakat 1 sayfa sonrası akıyor. bütün macerayı yeniden derlemek yerine img0014 .jpg yayınlanıp biz okuyucular ilgili yere koyunca sorun kalmaz gibime geliyor.

incelemelerime göre 2. sayfada yayınlanan resim dosyası img007.jpg 14 numaralı sayfaya tekabül ettiği için yanlış anlaşılma olup hata vermeyen resim dosyası yayınlanmış, kaldırılsa daha iyi olur çünkü bahsi geçen jpg dosyası 0014.jpg

Fakat ben daha basit bir çözüm yolu buldum şöyle ki; 86. sayıyı tamamen rar dan çıkarıp normal klasör haline getirdiğimde windows fax ve resim görüntüleyicide img0014.jpg ortadan kayık da olsa gayet güzel balonlar okunabiliyordu. ben tekrardan rar değilde zip olarak arşivlediğim de sonuç harika idi hatadan eser yoktu. yalnızca yalnızca malumunuz jpg dosyası 1 cm kayıklık arzediyordu, e bu da macera akışını etkilemiyor.
Tavsiyem sizinde böyle yapmanızdır.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
bende aynı hatayı alıyorum fakat 1 sayfa sonrası akıyor. bütün macerayı yeniden derlemek yerine img0014 .jpg yayınlanıp biz okuyucular ilgili yere koyunca sorun kalmaz gibime geliyor.

Sevgili üyemiz sorun ile ilgili olarak sevgili colinmccay iki farklı resim vermiş... İndirip yerine koyarsanız sorun kalmaz...
Ne demek üstad yeterki elimizden gelsin. İmageshack hazır:

Sayfa 14 herhangi bir hata vermemesine rağmen imageshack linki:

Pc'ye kaydedip rar içerisindeki ilgili sayfayla değiştirmeniz kafi.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Sorunlu sayfanın ana dosyaya ilave edilmesi ile oluşturulan sorunsuz dosya ana mesaja taşındı. Bu sorun artık yeniden gündeme gelmeyecektir diye umuyorum. Aynı şeyi tüm üyelerimiz yapabilir. Kendi yaşadıkları sorunu çözdüklerinde, başka dostlarımız uğraşmasın, zaman kaybetmesin diye oluşturdukları sorunsuz dosyayı ekleyebilirler. Artık başka paylaşımlarda benzerini yapan dostlarla karşılaşmayı ümit ediyorum.

Kapak resmini içeren link de sağlam değildi. Gerekli değişikliği yaptım. Bu da yine tüm dostlarımız tarafından yapılabilir bir şey.

Bu vesileyle taramanın sahibi ertuğrul üstadıma epeyce gecikmiş bir teşekkür göndereyim. :)

umit71

Kıdemli Üye
13 Tem 2011
167
137
İzmir
Rahmetli Barış Akarsu dan : Aklını kullan, adını çıkar deliye, her gün bayram, eğienmek kalır geriye... Emeğinize ve yüreğinize sağlık....