Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 056 Thuglar

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,874
52,438
Kendi Koltuğunda
Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 056 Thuglar
[url=http://hizliresim.com/bbo4JV][/URL]
Taş devri 85 MB.

düşük boyutlu yontma Taş devri69Mb.

Kinowa arkadaşımızın 2010 da verdiği 16Mblık sürüm

Cilalı taş devri 358 Mb.

Kinowa arkadaşımızın 2010 da verdiği 16Mblık sürüm üzerinde çalışmalar yapılıptek sayfaya çevirilip cilalı taş devirine gönderilmiş olup
gurur ve iftiharla üzerinde çalışılıp en iyi duruma getirilmeye çalışılmıştır.

sinan.dinler

Aktif Üye
21 Şub 2016
359
1,004
Üstat, vallahi helal olsun. Bu kadar emek ve zaman harcıyorsunuz. Üstelik hiç bir karşılığı da yok. Tekrar teşekkürler ve saygılar.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,874
52,438
Kendi Koltuğunda
Lütfen yüklediğiniz dosyayı kontrol eder misiniz? 300 kusur mb dosya iki sayfa çıkıyor.
İçinde 2 adet jpeg dosyası diğerleri TIF uzantılı olduğu için sizin kullanmış olduğunuz prg demek sadece 2 adet jpeg dosyasını görüp TIF uantılarını görmüyor oysa benim kullandığım CDisplay Ex prg hepsini birden açıyor bir sorun yok.Eger farklı prg kullanıyorsanız içindeki 2 adet jpegi Tıf formatına çeviriniz yada tıf uzantılarını hepsini jpege convert ediniz.Saygılarımla

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Üstat, vallahi helal olsun. Bu kadar emek ve zaman harcıyorsunuz. Üstelik hiç bir karşılığı da yok. Tekrar teşekkürler ve saygılar.

Hiçbir karşılığı yok derken bence yanılıyorsunuz, değerli üstadım.

Burası "Çizgi Diyarı"...

Burası "Gönülden, Karşılık Beklemeden Yapılan Paylaşımlar Diyarı"...

Burası herkese, her yaşa, her ilgi alanına göre paylaşımlar bulunan bir yer...

Yapılan paylaşımlar da mutlaka birilerinin beğenisini kazanıyor. Ee, bu da bizi mutlu etmeye değer. Bu kitaplar evimizde, raflarda tozlansa daha mı iyi sizce?

Bu arada aramıza hoş geldiniz diyorum forum adına. Bu güzel mesajlarınızı eksik etmeyin... Mesajla da olsa katılımınız bizler için çok değerlidir.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,874
52,438
Kendi Koltuğunda

Hiçbir karşılığı yok derken bence yanılıyorsunuz, değerli üstadım.

Burası "Çizgi Diyarı"...

Burası "Gönülden, Karşılık Beklemeden Yapılan Paylaşımlar Diyarı"...

Burası herkese, her yaşa, her ilgi alanına göre paylaşımlar bulunan bir yer...

Yapılan paylaşımlar da mutlaka birilerinin beğenisini kazanıyor. Ee, bu da bizi mutlu etmeye değer. Bu kitaplar evimizde, raflarda tozlansa daha mı iyi sizce?

Bu arada aramıza hoş geldiniz diyorum forum adına. Bu güzel mesajlarınızı eksik etmeyin... Mesajla da olsa katılımınız bizler için çok değerlidir.
Öyle diyorsunda..73 kez indirilmiş 7 kişi beğenmiş...