Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 007 - Şeytan Ruhlu Mortimer

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
save00001ly4.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Link düzenlendi.

Kinowa dostuma teşekkür ederim.

3 sene 2 ay geçmiş ve bu güzel paylaşımın altına yazılmış ilk mesaj "link yenileme yazısı"............

Kendi adıma çok üzüldüm, vefasızlığım için özür dilerim.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Link düzenlendi.

Kinowa dostuma teşekkür ederim.

3 sene 2 ay geçmiş ve bu güzel paylaşımın altına yazılmış ilk mesaj "link yenileme yazısı"............

Kendi adıma çok üzüldüm, vefasızlığım için özür dilerim.

Üzülme sevgili dostum.. sanırım bu paylaşım sitemizin bir ara çökmesinden sonra yeniden açtığımız paylaşımlardan biri.. yani etmesi gereken dostlar daha önce teşekkür etmişlerdi.. etmeyenlere gelince Onlar zaten hiç etmiyolar :) çok teşekkür ederim ilgin için :)

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,154
Burattini'nin yarattığı en iyi Zagor düşmanı olduğu söylenen Mortimer, ilk defa bu macerada
görünüyor.Doğaüstü güçleri yok.Yetenekleri var:Taklit belge düzenlemek, kılık değiştirerek
değişik karakterlere bürünmek, şeytani bir zeka, komplo düzenlemek gibi. Sybil adında güzel
bir sevgilisi var. Her işte değişik yardımcılar kiralıyor.Bu macerayı Ferri çizmiş. 19. Yüzyıl
New York'u ile ilgili ilgi çekici bilgiler de var. Güzel macera için Teşekkürler Sayın Kinowa.

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Yürü be Mortimer meydanı boş bırakma Zagor'a.Teşekkürler Kinova emeğinize sağlık:)