Yeni Zagor Lal Kitap Bonelli Comics 009 Vampir

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
cjv8y3mbfmwxezcac.jpg

Alternetif:​

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,001
denize sıfır
yaklaşık 500 kişi sebeplenmiş yorum getiren olmamış görünce üzüldüm kendime kızdım.karşılıksız paylaşıma evet ama bir yorum,bir teşekkür yazısı çok zor olmasa gerek.en derin sevgi ve teşekkürlerimle:)

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Sayın beyaz ,gerçekten arkadaşların bu konuda çekingenlikleri var.Teşekkür edemiyorlarmı?türkçelerimi yok?medeni cesaretlerimi yok bilemiyorum.Bu kadar çaba ve özver gerektiren bir çalışmayı sessizce ve gizlice indirmek,çaba sarfedenleri üzüyor inancındayım.Fakat yapacak bir şeyde yok insanlarımızın tarzları böyle.Kinova arkadaşımızı tebrik ederim,bir çok yerde onun imzası var.Bu arada nasıl algılanıyor bilemiyorum ama,bir arkadaş güzel bir paylaşım yaptığında,emek harcanan bir olgu gördüğümde indirmesem bile teşekkür etmek istemi oluşuyor bende ve mesaj yazıyorum.Yanlış anlaşılıyor bu kadar mesaj yazmam değişik anlamlara geliyorsa bazı arkadaşların düşüncesinde,amacım gerçekten emeği alkışlamak.

Son düzenleme:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,403
yaklaşık 500 kişi sebeplenmiş yorum getiren olmamış görünce üzüldüm kendime kızdım.karşılıksız paylaşıma evet ama bir yorum,bir teşekkür yazısı çok zor olmasa gerek.en derin sevgi ve teşekkürlerimle:)

Sevgili dostum sen niye kızıyosun kendine:d kendine kızıcak en son kişilerden birisin herhalde :D .. asıl senin emeklerin ödenmez.. yapılan hiç bir paylaşıma kayıtsız kalmıyarak gösteriyosun zaten şükran duygularını.. asıl ben sana çok teşekkür ederim:) 500 kişinin okudugunu bilmekde güzel bir duygu.. senin gibi sevgili ccahitkar dostumuz gibi arkadasların teşekkürlerini 0 500 kişi adına alıyoruz zaten.. iyiki varsınız..

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Yahu ben aslında zagor pek ender okurumda sevgili Kinowa,nın yaptığı özverili çalışma gözüme ben burdayım der gibi girdi resmen..
Bakılmalar indirilmelerin 3 katı bile olsa bir cevap yazmaktan kaçınan insanları sadece kınıyorum..

gezginok

Yeni Üye
19 Tem 2011
4
0
arkadaşlar çok güzel bir çalışma yapmışsınız emeği geçen herkese candan teşekkürler . iyi çalışmalar