Yeni Yumurcak Şilliler Yayınevi Haftalık Mecmua Sayı 008

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

bu sayıda Yumurcak ve Marsık, Yumurcağın kayıp babasının ve bu eksende gelişen gizemli olayların peşine "kopya çizgilerin" elverdiği ölçüde düşüyorlar.

Sevgi & saygı

yumurcak0801.jpg

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Değerli dostum,nerede ilginç kitap varsa senden ve nihat'tan çıkıyor.
Emeklerin ve paylaşımın için teşekkür ederim.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Şimdi benim tarzım değil ama bu bir teşekkürü çok görmeme engel mi? ASLA!!! Arkadaşlar, bakın yine ve yine aynı şeyi söyleyeceğim. Meraklısı için az bulunan parçalar önünüze geliyor. Kıymet bilelim, teşekkür edelim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Bu kitap ancak bu kadar güzel taranabilirdi, hep kitaptan okumayı seviyorum diyorum ya bazen özellikle bu tür kitaplarda taramayı ekrandan okumak daha iyi oluyor..Çok teşekkürler dostum..

12 Şub 2010
15,006
543,776
" Kopya çizgiler " i günümüz koşullarıyla yargılamıyorum

Yamalı çorap, çorapsız gezmekten iyidir

Hurda tellerden oyuncak araba yapılmıyor artık, artık yama tutacak hali kalmayan elbiseden bez bebek de yapılmaz oldu

Sosyete! pazarlarında beş tanesi beş lira çoraplar, her köşede bir sosyete! pazarı

Bolluk çağındayız, ekmeğin karneyle satıldığı günleri yaşamadım ama gerçekti

Kız, erkek, dayı, amca, teyzelerin çizgi roman okuduğu,

en ücra anadolu kasabalarında değiş tokuş edilerek okunan çok sayıda çizgi roman olan yıllarda yeni çoraba, pardon telif kitaba verecek para olmadığı yıllarda " kopya çizgiler " zaruretten doğmuştur

En saygıdeğer çizgilerdendir benim için "kopya çizgiler "

Kırk, elli yıl önce nasıl okuyabilirdim bunları?

Şimdi ise sahaf sahaf dolaşıp bulduğunda kamulaştıran sevgili gulyabani gibi dostlar olmazsa yine okuyamazdım

Teşekkür ediyorum dostum

Saygılarımla

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,079
Yumurcak'ın hikâye ve çizimleri Sipru'ya çok benzeriyor.Yumurcak-Marsık yerine Sipru-Fanto okuyor izlenimi verdi bana.Bu çizgi romanı okuma imkanı verdiğiniz için teşekkürler.