Yeni Mister No Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 094 - Macera Peşinde

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,466
İlk konumuza başlayalım herkese iyi okumalar.Not : Kitap renkli basılmıştır bende renkli taradım renkli sevmiyen arkadaşlar uygun programlardan siyah beyaz yapabilir

msnoll94.jpg

Link için Tombraks'a teşekkürler:

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,519
Tafamus bebişi uyuttu anlaşılan...Teşekkür dostum.

İndirdim ve ilave edeyim ki bu kadar güzel tarama avrupa ayarında ancak olur.Mükemmel olmuş .Tarama ayarın ve tarayıcın hakkında geniş bir bilgi verirsen bu işe yeni girecek arkadaşlara yardımcı olur.Saygı ve muhabbetle.

Son düzenleme:

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
senin paylaşımların renklide güzel renksizde,düşünüp emek verip bizlere ulaştırman her türlü övgüyü değer,sağolasın tafamus,mister no'yu renkli okumak bir harika,sayende.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Ben çizgi romanda siyah beyaz okumayı sevenlerdenim fakat bu kitabı daha evvel okuduğumda renkli olarak çok hoşuma gitmişti,eline sağlık kardeşim,teşekkür ederim

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Üstadım hem mister No, hem renkli. Hastaya çorba sorulurmu hiç.
Ellerin dert görmesin tafamus. Paylaşım için teşekkürler.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,867
13,466
Tafamus bebişi uyuttu anlaşılan...Teşekkür dostum.

İndirdim ve ilave edeyim ki bu kadar güzel tarama avrupa ayarında ancak olur.Mükemmel olmuş .Tarama ayarın ve tarayıcın hakkında geniş bir bilgi verirsen bu işe yeni girecek arkadaşlara yardımcı olur.Saygı ve muhabbetle.
Tarama 300 dpi olup iş makinede bitiyor eskiden windonsun sihirbazını kullanırken yeni scanerımı kurcalaya kurcalaya nasıl daha iyi yapabileceğimi araştırdım bu arada kağıdın kaliteside önemli ve boyutunu photoscape programı ile ayarlıyorum düşük çözünürlüklü yüksek kalite orjinal taradığım boyut ise sıkı durun 194 mbittir

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Onu bunu bilmem anlamam
tam 100 tane tablo var önümde
pırıl pırıl
çok keyifli bakmak okumak
aslında bütün kitapları
silah zoru ile sana yeniden taratmak iyi olur.
Bu kadar güzel tarama,
söz olur aman dikkat et göz olur.
nazar etmeyin n'olur,
iyi tarayın sizin de olur.
Sevgiler.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
senin ve sevdiklerininde yasami insallah bu kadar renkli gecer sevgili tafamus.. bu nefis paylasimin icin cok tesekkür ediyorum ..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Sen uyarmasan bu çizgi romanı gözden kaçıracaktım.
Beni yuhalamayın pek Mister No okumam.
Ama bu tarama görülmeli ve okunmalı.
Eline sağlık dostum.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Renklisi varsa niye siyah-beyaz yapalım dostum, zevkiyle okuruz, kaldı ki sen bunca özenmiş emek vermişsin. Çok teşekkür ederim.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,579
Helal olsun sana kardeşim, Sabırsızlanıyorum okumak için ... İyi ki aramızdasın.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Sevgili Tombraks tarafından eklenen link ana mesaja taşınmıştır.

Dostumuz bu çabasıyla link yenileme işinin sadece yöneticiler tarafından yerine getirilmesi gereken bir iş olmadığını göstermiş oldu. Diğer katkılarının yanında bu türden destekleri için de kendisine teşekkür ediyorum.

Çizgi romana gönül veren, foruma katkıda bulunmak isteyen her dostumuzun yapabileceği bir iş muhakkak var. Link yenilemek bunlardan bir tanesi ve oldukça önemli. Çizgi roman tarayabilecek, çeviri - balonlama yapabilecek dostlar, bunları yapmak yerine zamanlarını kırık link yenilemeye ayırırılarsa üretim haliyle azalacaktır. Yenilediğiniz her yeni link bu manadaki yükü hafifletecektir.

Her yenilenen kırık link çizgi romana katkıdır. Hem de önemli bir katkıdır.