Yeni Mister No Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 148 - Kanlı Cennet

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,112
İstanbul
MN_148_001.jpg

MN_148_005.jpg

Karargahtan sevgilerle. Zeki ağabey taradı ben düzenledim.
Tüm Çizgi Diyarı Dostları keyifle okusunlar diye.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Bir buluşma da böyle çıkarsa hergün görüşseniz neler olur acaba sayın uzung hocam ve komutanım burdayım indiriyorum emirlerinize göre efendim çok sağolun.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Bu nasıl bir tarama. Kuşlar suyun altını o kadar net görüyorlar ki hepsi birden pike yapma sevdasında. Zevkle okunur. Teşekkürler, Uzung.:) ertuğrul Size de teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,004
İlk kare Manaus diye başlıyor.Çizerler okurun kalbine giden en kısa yolu keşfetmişler.:)
İki değerli dostumuzun mükemmel paslaşmasıyla nefis bir macera okuyacağız belli ki.
Harika tarama ve düzenlemeyi bizlerle buluşturan ustalara gönülden teşekkürler...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Emeği geçen tüm dostlarıma teşekkürler ediyorum. Pilotumuzun yeni bir macerasına kavuştuk. İstanbul'a selamlar.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Her bir Karargah Buluşmasında bir çentik atıldığını yeni öğrendim.
Ama her buluşmada sadece laklakla geçmiyor, bir yandan sürekli eğitim, tarama, düzenleme yapıldığını biliyordum, bizzat tanığıyım.

Güngör hocamın düzenlemelerinin hayranı olduğum malum.

Komutan zaten belli. Kimseyi çalıştırmadan, etinden, sütünden, yağından faydalanmadan bırakmaz. Bakunin kaptanı, ameliyat olacağı sabaha kadar köle gibi çalıştırdığını unutmak mümkün mü:)

Ama işte böyle harika paylaşımlar çıkıyor neticeten.

Tüm Karargah ehline selam, sevgi ve saygılar.