Yeni Mister No Lal Kitap Sayı 143 - "Pıranha"nın Isırığı

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,095
3AQRR0.jpg

XdmYD3.jpg

Prince dostumuzun pilotu çok sevdiğini biliyorum.
Bu paylaşım sevgili kardeşim Prince için.
Tüm dostlara iyi okumalar dilerim.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Mister NO'ya hayır denmez :))
Mr.No.ya kimse hayır demez..Çünkü herkese hitap eder..macera sever,çapkınlar,içkiciler,hayatı boşvermişler kısacası herkese ait bir parça vardır onda..Hani derlerya ''Bir kişi için koca,bir şehri seversin''işte herkes kendinin bir parçasını bulduğu için Mr.No.yu sever..Tüm Mr.No.culara selam ve sevgiler..Tabiki paylaşımcı dostlarımıza daha fazla selam ve sevgiler..Ellerine emeklerine sağlık..

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Komutanımız acaip hızlandı.Fabrikasyon üretim aşamasına geçti.O değilde ben böyle güzel bir düzenleme ile bu kitabı okuma zevkini düşününce bir hoş oluyorum.Zeki abi varol.

Mehmet Serdar Ateş

Onursal Üye
4 Ara 2009
969
3,353
Kütahya
Öncelikle paylaşım için teşekkürler.
Kapak çizimi Roberto Diso tarafından yapılmış. Diso çizimde fenomendir. Macera çiziminde ise ustanın kalitesini göremedim. Oliviero G. çizmiş.
Mr.No yaşlanmış yanaklarında çöküntü çizgisi,
Barros denen zengin tipinde bol kıvrımlar,
kalın çizgiler ve birbiri ile uyumlu olmayan taramalar,

Konuya gelince;
işin başında böyle basit bir tekne gezintisininden nasıl bir Mr.NO'luk macera çıkacak diye merak etmiştim.
Sayfalar ilerleyince boyutu büyük bir maceranın bizi beklediğini anladım. Artık sayı 144 ü beklemek kaldı bize...

Son düzenleme:

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,847
Navajo Köyü
Bu güzel paylaşım için teşekkürler,
NOT: Sıralı Listede hata veriyor ve açılmıyor,
Paylaşımı arama butonundan anca açabildim, bilginize...
Saygılarımla...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Hadi bakalım buyur buradan yak dedim kendi kendime.İhtiyarlıyorum diyorum kimse inanmıyor.Hediyeyi iki yıl sonra bulmak her kula nasip olmaz.:)Dumanla haberleşseydik bile daha çabuk görürdüm.Hakkını helal et abi,mahçup bir şekilde teşekkürüm.
Ne diyeyim piranhalar ısırsın beni:D
Ellerine yüreğine sağlık...