Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 138 Son Konvoy

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Eline sağlık Martin Amca.,
Güzel paylaşım için teşekkür ederim.
Öğretmenler günün kutlu olsun.:D

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Hocam, Öğretmenler günün kutlu olsun. Bizim sana hediye vermemiz gerekirken, sen hediye ile gelmişsin. Teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Benim hayatımda hep iyi öğretmenler oldu.Ben onun için öğretmene çok değer veririm.Sayın ertuğrul hocam öğretmenler günün kutlu olsun.Allah uzun ve sağlıklı ömür versin size.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Sevgili kardeşim çok teşekkürler ederim.Ellerine sağlık,bu akşam güzel geçecek benim için.
Şimdi artık okuma zamanı...
Değerli kardeşim tekrar tekrar teşekkürler ederim.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Benim hayatımda hep iyi öğretmenler oldu.Ben onun için öğretmene çok değer veririm.Sayın ertuğrul hocam öğretmenler günün kutlu olsun.Allah uzun ve sağlıklı ömür versin size.

Ben de kutlarım Öğretmenler Gününüzü değerli ERTUĞRUL hocam. Emeklerine sağlık. En yakın zamanda görüşmek üzere inşallah. Ali abi bugün aradı, belki önümüzdeki hafta içerisinde toplanabiliriz tekrar. Oktay ve Lotoloto dünden razı zaten. Eee ben de varım... Seni de bekleriz o gün. :)

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Ben de kutlarım Öğretmenler Gününüzü değerli ERTUĞRUL hocam. Emeklerine sağlık. En yakın zamanda görüşmek üzere inşallah. Ali abi bugün aradı, belki önümüzdeki hafta içerisinde toplanabiliriz tekrar. Oktay ve Lotoloto dünden razı zaten. Eee ben de varım... Seni de bekleriz o gün. :)

Olur böyle hatalar zaman zaman nicke bakmadan mesaj yazabiliyoruz.Toplanalım tabi Ali'den Ayvalık tostu kazanmıştım.Buluşunca tahsil ederim.:d

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Toplanalım tabi Ali'den Ayvalık tostu kazanmıştım.Buluşunca tahsil ederim.:d

O tosttan ben de alabilirim bir tane. İzmir'in Ayvalık tostunun üzerine tanımam valla.

Bir de Ödemiş sandviçi. Çok oldu köye gitmeyeli. En son geçen yıl yemiştim köye gittiğimde. Tabi oradan da Ödemiş köfte yemeden dönmek olmaz... Nasipse gideriz bir gün hep birlikte, topu topu 1 saat sürüyor zaten İzmir-Ödemiş arası. Veya olmadı, Oktay'a sipariş verelim, getirsin gelirken.