Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 132 Jeanne D'Arc'ın Sırrı

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Ulen sırrı olmayan tarihi kahramanda kalmadı ha?
Nerde bizim eski Türk kahramanlarımız?
Masallarda ki enfes hikayelerden çıkabilecek senaryolarımız?
Nerde çizgi romanlara aktaracak gerçek hayattaki kahramanlar?

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Bu seri harbiden güzel 164 sayfayı tarayan düzenleyen bu güzel adama ne kadar teşekkür etsem yetersizdir.Asıl konu lal gerçekten kaliteli bir seri yapmış konular çok derin tarihi ve çoğu gerçek mesela bu kitaptaki jan dark gerçek yani ben bu martin serisini çok ilgiyle okuyorum ve mehmet ali beye çok ama çok teşekkür ediyorum.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,705
martin amca sırrını çözecek insanı biliyor.teşekkürler, Mehmet Ali...

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,943
Hep yerli kapaklardaki mantıksızlıklara değinecek değiliz ya, bu sefer de sevgili Marty Amca alsın nasibini... Jeanne D'arc'ı elindeki kılıcı belinde asılı olan kınına geçirmeye çalışırken görmek isterdim doğrusu.. :)

Martin için teşekkürler Mehmet Ali..

Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,332
izmir
Hocam, sayende harika bir Martin arşivine sahip oluyoruz. İlk paylaşımların yanında bu yeni taramaların gözle görülür şekilde müthiş farklı, müthiş güzel. Emeğine sağlık. Teşekkürler.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Mehmet ali bey, çok güzel paylaşimlar yapiyorsunuz. Ellerinize sağlik. Teşekkür ederiz.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,837
Çok teşekkürler ellerine sağlık,tarihsel olaylarla ilgili maceralarını daha çok seviyorum Marti amcanın :)

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
eskisi kadar vaktim olmadığı için ne çizgi roman indirebiliyorum, nede eski indirdiklerimi okuyabiliyorum. ama martin dedinmi dayanamıyorum .şu anda tek takip ettiğim martin kaldı. martin gelsede okusak diye dört gözle bekliyorum. beni bu zevkime kavuşturan Mehmet ali beye teşekkürlerimi sunarım