Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 129 Hoşçakal Java!

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Genelde giden kalanlara "Hoşça kal" veya "Hoşça kalın" der, kalanlar da gidene "güle güle git" veya "güle güle" derler.
Macera adı, "Güle güle Java" veya "Hoşçakal Martin" olsa daha doğru olurdu, zannederim.
Tabi ki bu, harikulade bir taramayı ve sıkı bir macerayı es geçmenin mazereti olamaz, teşekkürlerimle.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Martin Amcamızda harika bir paylaşım daha ama hoşçakal java yazıyor daha okumadan üzüldüm.
Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

Sayenizde Martin Mystere'yi ayrı bir takip içerisindeyim Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics bu seriyi takip ediyorum ayrıca Almanak serisinide indirdim.
Merak ettiğim konuya geleyim Özel seri, Klasik Maceralar dizisi ve dev albümde sitede yer alıyor ayrı maceralarmı sadece bu seriyi okumam sizce yeterlimi hepsini okuyum gitsinmi hangi yolu izleyim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Eve yeni girdim, ancak Mehmet ali'nin bu mesajına yazmadan olmaz dedim kendime, gerçekten büyük bir emek olduğunu bilen birisi olarak candan teşekkürler sevgili dostum.. Saygı ve sevgilerimle!.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Lal'in tüm serileri ayrı kitaplardan oluşmakta (bir-iki istisna var sadece).

Lal Klasik seri orjinal 1. sayıdan başlıyor ( geçenlerde çıkan 42. cilt ile "yeni seri"ye yetişti ve yayını sona erdi!)
Lal Yeni seri orjinal 168. sayıdan başlıyor
Lal Özel seri ise almanak, spesiyal, bis serilerinden maceralar içeriyor.

Yani her seri ayrı kitaplardan oluşuyor.

Teşekkür ederim Mehmet Ali hocam.

.

Son düzenleme:

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Lal'in tüm serileri ayrı kitaplardan oluşmakta (bir-iki istisna var sadece).

Lal Klasik seri orjinal 1. sayıdan başlıyor ( geçenlerde çıkan 42. cilt ile "yeni seri"ye yetişti ve yayını sona erdi!)
Lal Yeni seri orjinal 168. sayıdan başlıyor
Lal Özel seri ise almanak, spesiyal, bis serilerinden maceralar içeriyor.

Yani her seri ayrı kitaplardan oluşuyor.

Teşekkür ederim Mehmet Ali hocam.

Sayın Yeryüzü,
İlginiz ve aktarmış olduğunuz bilgi için çok teşekkür ederim

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sayın "Mehmet Ali" kardeşim,
emek dolu bu güzel paylaşımı yeni görenlerden biri de ne yazık ki benim;
bazen oluyor işte...
Teşekkürlerim ve saygılarım gönülden...
Sağlıcakla kalınız.

bayrakzaf.gif

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
muhteşem ötesi bir maceraydı. fantastik bir film tadı kaldı benliğimde. şimdiye kadar okuduğum en kaliteli martin macerasıydı. sonunu o kadar merak ettimki sayfaları okumadım yuttum adeta. macera yarım kaldı.. hiç bir yarım maceranın sonunu bu kadar merak etmemiştim. macerayı bizlerle paylaşan Mehmet aliye teşekkürler. senaryoyu kalema alan yazarada gıyabında tebrikler. adam ne yazmış beee.. 10 üzerinden 100

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,508
Bende mesaj yazıp zaman ayıran en azından like butonuna basıp beğenilerini ortaya koyan, tüm dostlara teşekkür ederim.Bu kitabın bu hale gelmesi için harcadığım 6 saat helal-i hoş olsun.

Gerçekten çok alîcenapsınız. Yaptığınız tarama ve düzenleme çok kaliteli ve karşılık beklemeden paylaşıyorsunuz. Hele hele hakkınızı da helal edişiniz...