Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 100 Devler Ülkesi

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,655
TAM 35
000-horz-9.jpg

Benim için ayrı bir yeri olan bu seride 100.sayıyı da paylaşmak kısmet oldu.Bugünlere gelmemizde çok büyük katkıları olan sayıları iki elin parmaklarını ancak geçen tüm sevgili gönül dostlarımıza keyifle okumaları dileklerimle.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,802
Ne desem boş kardeşim. (O iki elin parmaklarını azda olsa geçen dostlardan biri isek ne mutlu.)

61732527.jpg

Mesajımı güzenleme gereği duydum dostum. Düşündümde durum o kadar vahim değil. 2 değilde 10 elin parmakları kadar gönül dostumuz var ya.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,084
Eline sağlık hocam,güzel kitap,aynı muhteşemlikteki ve istikrarlı taramaların için gönül dolusu teşekkürler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,126
En samimi teşekkürlerimi sunuyor, sizi gönülden tebrik ediyorum.
İyi ki varsınız; sağ olun, var olun.

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Değerli kardeşim sizlerin emeklerinizin hakkı gerçekten asla ödenmez.Hiçbir karşılık beklemeden paylaşmak yüce gönüllerin işidir.
Sevgili kardeşim yüzlerce değil binlerce kitabı karşılıksız paylaşıma açarak hiçkimsenin rüyasında bile göremeyeceği devasa bir kütüphane oluşmasını sağlayan size ve gönül dostlarınıza,yol arkadaşlarınıza sadece Çizgi Dİyarı üyeleri değil daha pekçok kişi müteşekkir.
Paylaşımlarınızdan yararlanan insanlardan biri olarak gerçekten şükran borçluyum sizlere.Sadece teşekkür etmekten daha fazlasını yapmayı inanın çok istiyorum ve bunu yapamamanın ezikliğini de sürekli hissediyorum.
Değerli kardeşim ne olur yazdıklarımda samimi olduğuma inanın.size ve sizin şshsınızda tüm takım arkadaşlarınıza en içen teşekkürlerimi sunar saglık,sıhhat ve mutluluklar dilerim.Hoşçakalın.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Sevgili kardeşim, bu sayı hepimiz için çok anlamlı, gerçekten de sen bu seriyi neredeyse tek başına herbirine ayrı emek vererek, göz nuru dökerek buralara getirdin, bir avuç deliyken onaltıbini geride bıraktık ve gelecek daha nice binlere müthiş bir miras olacak dijital çizgiroman arşivi oluştu. İyi ki varsın, çok teşekkür ediyorum.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,991
13,506
Bu sayı ve her sayı için teşekkürler. Mehmet Ali kardeş.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Mehmet ali bey bu güzel paylaşımınız için ne diyeceğimi bilemiyorum.Ellerine sağlık.