Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 097 Avcılar

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,692
TAM 35
000-17.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Zamanı geldi demek, Sümer ve Mezopotamya'dan günümüz Anadolu'suna uzanan efsanelerden esinlenerek yazılmış bir macera okuyacağız sayende. Pazartesim kötü geçmişti, şimdi moralim yerine geldi. Ellerine sağlık sevgili dostum, çok teşekkür ederim.

Baykuş

Yeni Üye
2 Mar 2010
52
26
bu kez kalabalık gelmişler sanırım biraz uğraştıracak.

Sırf kalabalık olsalar iyi, bir de arkadan saldırıyor hainler...Ama zaten hainler hep arkadan saldırır ya neyse...

İşin aslı son bir kaç sayıdır Büyülü Rüzgar albümleri çizimleri açısından beni kendinden soğutmak üzere olduğundan Fumetti dünyasında yeni arayışlar içindeyim. Martin Mystere hiç okumadım, okusam mı diye düşünüyorum...Henüz karar veremiyorum...:S

En iyisi bir kaç sayı daha bekleyip kararımı vermek. Her halukarda Mehmet Ali arkadaşımıza teşekkürümü bırakırken, İzmir'in güneşi üstünden eksik olmasın diyorum.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Bazen düşündüklerimi söze geçiremem
dostlar yetişir
sevgili Baykuş'un büyülü rüzgar çizimleri ile ilgili düşünceleri
sanki bende aynısını düşünmüştüm gibi
Ama martin her zaman iyidir
Ya da ben severim de kusurunu görmem
Daha önce ben nasıl söyleyemedim..
Evet, izmir'in güneşi üzerinden eksik olmasın
Hakkını yememek lazım güzel laf..
Ama söyletene bakmak lazım..
Sağol sevgili öğretmenim.
Saygılarımla..

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
387
862
teşekkürler

martin amca sevimli bir kahraman.ilk kareden son kareye kadar gizeminin peşinden koşturuyor.
okuyalım efendim.

güzelliklerin devamı dileği ile

denz89

Yeni Üye
8 Tem 2010
51
5
Martin Mystere'yi burada tanıdım ve sevdim, bu çizgiroman sayesinde kafamda gizem mizem kalmıyor. Hayali de olsa son derece mantıklı çözümlerle yaklaşıyor olaya. Bunu sağlayan sayın Mehmet Ali'ye sonsuz teşekkürler ediyorum.

karali111

Yeni Üye
5 Haz 2009
48
8
emeğine sağlık
yalnız benim bir sıkıntım var rapid de sorun yaşıyorum
alternatif bir link e de yüklerseniz sevinirim