Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 175 - Vahşi kovalama

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,053

İyi okumalar...

dyduw9at778zfzvan.jpg

dxfav4r2dqwbzefgu.jpg

hadramut

Aktif Üye
19 Eyl 2009
387
862
teşekkürler
sayın altan

özlemiştik martin dedeyi

ilaç gibi geldi.

sürmesi dileği ile

selamlar

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,053
teşekkürler
sayın altan

özlemiştik martin dedeyi

ilaç gibi geldi.

sürmesi dileği ile

selamlar

Aleyküm Selam sevgili forumdaşım. Sitemizin kuralları gereği basımı devam eden kitapları iki yıldan önce paylaşmıyoruz.Süre dolunca sıralı olarak paylaşmaya devam ediyoruz.Hırs yapmıyoruz, bir beklenti peşinde değiliz, bildiğimiz yolda devam ediyoruz ve bence iyi de yapıyoruz.:)))

Son düzenleme:

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,166
4,978
Sayın "altan" çok teşekkürler. Ben sizi çok daha komşumuzda izliyordum, orada da keyifli idi. Şimdi evimizde izliyorum bura da keyifli ve güzel. Gerçi çok da farketmez aynı dünyaya gönül verdikten sonra; "orası da benim evim burası da". Ellerinize sağlık.

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,053
Sayın "altan" çok teşekkürler. Ben sizi çok daha komşumuzda izliyordum, orada da keyifli idi. Şimdi evimizde izliyorum bura da keyifli ve güzel. Gerçi çok da farketmez aynı dünyaya gönül verdikten sonra; "orası da benim evim burası da". Ellerinize sağlık.

Teşekkürler forumdaşım. Burası bizim yuvamız, dostlarımızla beraber içimizden geldiği gibi güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,184
Sayın "Altan",
her biri, diğerinden güzel tüm paylaşımlarınız
ve emeğiniz için teşekkür ediyorum.
Foruma renk katmaya devam ediyorsunuz.
Selam ve saygılar...

52308R.gif

bereket

Kıdemli Üye
30 Haz 2011
207
178
Albert Einstein'ın sözünden hareketle; taklid edilen için mesela Koca Mimar Sinan gibi, bu bir büyüklüktür şüphesiz, ancak ya taklid eden için nedir? Galiba iyi bir şey değildir. İzinden gitmek kötü değil elbet, ancak bir şeyler katmak daha iyisini başarmaktır övülmesi gereken birazda. Bunun Martin Amcamızla ne ilgisi mi var, şöyle ki; Martin Mystere gibi bir hikaye yazılsa diye düşünürken, ya benzerse diye endişe edip, daha iyi bir kurgu hikaye olmalı, gerçekle kurguyu benzersiz bir şekilde birleştirirken, merak uyandıran bir maceralar serisi olmalı bizim coğrafya ve tarihimizden ilhamla diye düşünüyordum da ondan... Hayırlı akşamlar...