Yeni Martin Mystere Lal Kitap Bonelli Comics Sayı 155 Göklerde Komplo

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Martin ( Atlantis ) okunmazmı konu olarak mükemmeldir.İndiana jones un bile Martin okuduğu herkesçe bilinen bir gerçektir.Hatta Kazma Kürek Bill ve amca oğlu Bıçak nacak Tim bile sıkı takipçileri arasındadır.
Kendilerine bile sorabilirsiniz geçen ben bizzat gördüm Kadıköy de Petranyus ta şahittir.
Atlantis ismi bence dahamı güzel acaba daha gizemli duruyor.
Emeği geçen herkese çok teşekkürler.Bu haftada paylaşım rekoruna doğru gidişat var.Geçen hafta tam bir şölen vardı şölene devam.Şimdi Avm den yeni geldim Türk Fasulyesi ( Martin Mystere ) almaya gitmiştim yine bir sürü Marvel Ve DC topladım ne olmaz ne olmaz dünyanın binbir türlü hali var.AB nin işi hiç belli olmaz Çizgi romana ambargo mambargo korlar riske giremem.Herkes gıda maddesi depolar bizde kitap üstün zeka burada devreye giriyor.:D Aç kalırsam kullanırım.:Ğ

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,396
Türk Fasulyesini bende almistim Türkiye'de iken ve Türk Fasulyesi diye gecmis yüzyillarda önemli bir söylenti varmis cidden, orjinal ismi farkli olsada konuya uygun olarak koymuslar ismi sanirim.

umit71

Kıdemli Üye
13 Tem 2011
167
137
İzmir
Serum gibi geldi, bilgisayarda iş yapacaktım, bilgisayarda Martin Mystere okuyacağım artık, çok teşekkürler....