Karabala geliyor

cagataykhan

Süper Üye
13 Mar 2010
566
1,237
Sevgili dostlar, CİNS dergisinin mart sayısında Hikmet Yamansavaşçılar'ı ve Karabala'yı anlattım, tabi Çizgi Diyarından da bahsetmemek olmazdı.
Siteye bir türlü ekleyemiyordum.Yardımları için profesöre özel teşekkürler ediyorum.

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,642

file

file

Zevkle ve heyecanla okudum sevgili Çağatay'ın yazısını.
Duygulanmamak mümkün değil
Ve gururlanmamak

Çizgi Diyarı olarak Karabala'nın yaratılmasında bir nebze rol oynamış olmak gurur verici

Hikmet Yamansavaşçılar gibi bir ustanın yeniden çizgi romana hem de muhteşem dönüşüne yakından tanık olmak

Çağatay dostumuzun öyküsü de bambaşka bir gurur ve heyecan kaynağı

Yarın ilk işlerimden birisi CİNS Dergisini almak olsun

Teşekkürler sevgili Çağatay dostum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Karabalanın çıkış tarihi belli oldu mu,yoksa ben mi kaçırdım..? ve çıktıysa nerden bulabilirim,çünkü geçen gün D&R a gittim oralarda bakındım ama orda göremedim..

cagataykhan

Süper Üye
13 Mar 2010
566
1,237
Gözlerimin önünden bir film şeridi gibi aktı yazı.Yaşattı bana yaşadıklarını.Başarılar diler,teşekkürlerimi sunarım.
Teşekkürler kardeşim, daha evvel Diyar'da Hikmet Usta'ya yazdığım mektubu biraz geliştirerek Cins'e yazdım, sağolsunlar iki sayfa yer ayırdılar, sizlerle de paylaşayım dedim. Selam, saygılar

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,424
Karabala geliyor diyorlar....
Gel-sin okuruz...
Muhteşem çizgileri var üstadımın...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Harika bir hikayeydi sevgili cagataykhan.
Kaleminiz de güçlüymüş. Böyle yazılarınızı
bekliyoruz, "Karabala" kitabını beklediğimiz
gibi. Teşekkürler, sevgi ve saygılar üstadım...

hemşinli

Aktif Üye
11 Eki 2014
224
677
Gelecekse gelsin artık, heyecan ve sabırsızlıktan çatlayacağım. :)

Amerikanın, çakma kahramanlarını ve hep aynı hikaye üzerinde dönen, kuru maceralarını okumaktan sıkılmıştım.. yelpazesezi çok daha geniş, daha heyecanlı ve görkemli olan, kendi tarihimizden, kendi coğrafyamızdan kesitler anlatan, yeni bir çizgi romanı uzun yıllardır bekliyordum..

Hikmet abi, martın sonlarına doğru çıkacak demişti, hadi hayırlısı. :)

cagataykhan

Süper Üye
13 Mar 2010
566
1,237
Harika bir hikayeydi sevgili cagataykhan.
Kaleminiz de güçlüymüş. Böyle yazılarınızı
bekliyoruz, "Karabala" kitabını beklediğimiz
gibi. Teşekkürler, sevgi ve saygılar üstadım...
Mesajınızı geç gördüm, kusuruma bakmayın dostum, teşekkür ediyorum, Hikmet abi ye katkıda bulunmaktı amacım, yaşadığımızı anlattım sadece, beğenmenize sevindim. Selamlar, saygılar.