MALAZGİRT 1071 - Sultan Alparslan Ve Afşin Bey

12 Şub 2010
15,006
543,774
11125494_10153239464983351_328891394_n.jpg

Çizgi roman dünyamızda yeni bir güneş doğdu.
Sabırsızlıkla beklediğimiz MALAZGİRT 1071 nihayet çıktı.

Ramazan TÜRKMEN üstadımızın bu muhteşem eserini mutlaka okumak lazım. Resimlerin her birisi tablo güzelliğinde.

Suat Yalaz ustanın da büyük övgülerine mazhar olan bu eseri için sevgili Ramazan Türkmen üstadımı tüm kalbimle kutluyor ve daha nice başarılarından emin olduğumu tekrarlıyorum.​

12 Şub 2010
15,006
543,774
suatyalaz_mail.jpg

Malazgirt 1071 'in çıktığı sevincini büyük usta Suat YALAZ ile telefonda paylaştık.

Halil İ. Yıldırım ve Ramazan Türkmen ustaların arasında Suat Yalaz ile konuşmamızda, büyük usta Suat Yalaz, Çizgi Diyarı'na özellikle selam ve sevgilerini yolladı

halukabi04.jpg
halukabi05.jpg

Sevgili Ramazan Türkmen usta, fırından yeni çıkmış olan eseri lütfedip imzalayarak bana verdi ve beni sevince boğdu​

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,636
Abi teşekkürler bu harika haber için, Ramazan Beyi kutluyorum ve hemen sipariş veriyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,617
hiçbiryerde :)
Toplantıda şöyle ucundan da olsa biraz bakma imkanım
olmuştu. Gerçekten çok güzel resimler. Alıp okumak
için sabırsızlanıyorum. Sayın Ramazan Türkmen'i tebrik
ederim, başarıları, güzel çizgileri, mutluluğu daim olsun...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,146

Şimdi bende kıskandım:'(
Kısmeti açık olsun.
Tüm dostlara ulaşması dileğiyle.
Ramazan Türkmen dostumuza,üstadımıza tebrik ederim.
Kitabı hangi yayınevi satışa çıkardı.
Bu arada resim kareleri muhteşem.
Ankara'ya yerleştireceksiniz adamı zorla:D

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,165
Allah yolunu açık etsin, eline, koluna sağlık Ramazan kardeşim :) Türk Çizgiroman Tarihine çok değerli bir albüm hediye ettin. Aynı zamanda Türk Çizgiroman Sanatının en önemli kulvarı olan Tarihi Çizgiromanların yeniden canlanmasına da vesile olur inşallah :)

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Teşekkür ederim sevgili dostlar. Yerine getirilmiş bir görevin mutluluğu, yerine yenisini yapma gücü verir. İnşallah yenilerini de çizeceğim.
Haluk abi sağolsun, bu mutlu anımızı ofisimize gelip bizimle paylaştı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Suat Yalaz hocamızla açık oturum gibi olan telefon görüşmemiz ise sevincimizi ikiye katladı. Üstada Allah'tan sağlık, afiyet ve uzun ömürler diliyorum. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Bir daha böylesi gelmez. Yaptıklarının ne kadar zor olduğunu en iyi bilenlerden biriyim. Uzun yıllar aşılacağını da düşünmüyoırum.
Bu duygularla Malazgirt 1071'in hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Selam ve sevgilerimle..

Gökhan Gülkan kardeşim bir video klip hazırlamış. Paylaşayım.

Son düzenleme:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Canı gönülden kutlarım Ramazan.

Sanatçının fendi piyasa koşullarını yendi, böylece biz de uzun zamandır beklediğimiz güzelliğe kavuştuk...

Yanlış anlamadıysam Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin bir kültür hizmeti olarak basıma hazırlanmış. Umarım temin etme konusunda sıkıntı yaşamayız. Dağıtım planı hakkında bizleri aydınlatabilirsen çok makbule geçer.

Tekrar tebrik ediyorum dostum...

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,187
Sabırsızlıkla bekliyordum...
Başarılarınızın devamlılığını temenni eder, gönülden kutlarım Sayın Türkmen!

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
hepimizin arşivinde olması gereken bir eser, üstadı yürekten kutluyorum, benim de kütüphanemin en elit ve müstesna yerinde olmasını istiyorum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,636
Abi ben çözümü buldum yarın gidecem bizim burdaki belediyeye bana bu kitabı Ankara Belediyesinden getirtin diyecem.

cemsultan

Aktif Üye
25 Eyl 2009
403
394
Ramazan Abi ALLAH yolunuzu açık etsin.Siz üzerinize düşeni yaptınız.Şimdi sıra okuyucular olarak bizlerde.İlk fırsatta bu kıymetli eseri temin edeceğimden emin olabilirsiniz.Gayret sizden destek bizden.Tekrar hayırlı olsun Abi.ALLAH nice eserler daha vermenizi nasip etsin.Selamlar ve Saygılar.:)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,636
Bu gün sanırım dağıtmaya başlamışlar, benim için sağ olsun arkadaşım gitti belediyeye, benim için 1 adet aldı ve kargoya verdi 2 gün sonra meraklandığım eseri okuyabileceğim.

Arkadaşım alırken biraz ırın kırın ettiler dedi ama öyle bir kişiliği vardıki hayatta o eseri ordan almadan çıkmazdı ve çıkmamışta.

Şimdiden meraklandım ve sevinçtende içim içime sığmıyor.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,636
Kargodan emanetimi teslim aldım, büyük boy, gayet güzel açıklamalı ve muhteşem bir 64 sayfalık eser çıktı.

Emeği geçen, eseri bizlere kazandıran üstad Ramazan TÜRKMEN'e büyük saygı ve teşekkürlerimi tekrar sunarım.

Umarım bundan sonrada tarihimizle alakalı çizimlerini görmek ve okumayı bizlere Rabbim nasib eder.