2014 Şubat

2014 Şubat

Yeni Çıkan Yayınlar


Like Tree11Likes
  • 9 Post By Colinmccay
  • 2 Post By uzung

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03.Mart.2014, 00:16   #1
Yönetici
 
Colinmccay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 27.Haziran.2009
Mesajlar: 7,039
•Rep Puanı : 350976
•Rep Seviyesi :
Colinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond repute
Yeni 2014 Şubat
Martin Mystere Yeni Seri Sayı 143 İmkansız Yaratıklar Hapishanesi


Zagor Yeni Seri Sayı 143 Vahşi Topraklar


Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı Sayı 09


Tolga Sayı 07 Tung-Hay'ın Öcü


Nathan Never Sayı 12


Jo, Zette ve Jocko'nun Maceraları Sayı 05 Kobra Vadisi


Red Kit YKY Sayı 75 Büyük Dük


Bir Zamanlar Trabzonum


Naruto Sayı 13


Lone Wolf And Cub Cilt 07 Buluttan Ejderha, Rüzgardan Kaplan


Hellsing Sayı 07


Vampire Knight Vampir Şövalye Sayı 05


Kızılmaske Cilt 08


Rebetiko Ayrık Otu


Kit Taylor Sayı 10


Dylan Dog Maxi Sayı 08


Zagor Klasik Cilt 91


Tex Süper Cilt 45


Tex Altın Klasik Cilt 37


Saguaro Sayı:3

PİS BİR OYUN (Yazar: Bruno Enna, Çizer: Luigi Siniscalchi)
Saguaro ve dostları, korkunç bir cinayete tanık olan küçük bir çocuğu korumaya çalışsalar da
Gerçek dünyanın olanca pisliğiyle nasıl başa çıkılabilirdi.
BORDER TOWN (Yazar: Bruno Enna , Çizer: Paolo Armitano)
Görevini başaramamanın verdiği mutsuzluk ve yaptığı hatayı telafi etme arzusuyla harekete geçen Saguaro ve Kai
Meksika topraklarında bulunan ve uyuşturucu kartellerinin elinde olan küçük bir sınır kasabasını kana boyayacaklardı.
KÖR NEFRET (Yazar: Bruno Enna, Çizer: Fabio Valdamrini)
Yerlilerin tüm karşı çıkışlarına rağmen topraklarında faaliyet gösteren
Büyük şirketlerin çevreye saçtığı ve tehlike ve ölümler sürmekteydi.
Tüm hasıraltı etme çabalarına rağmen, Kai yerli bir kadının ölümünden ardından çok daha karanlık meselelere dalacaktı.

Nathan Never Almanak Cilt:3

ANIK (1999 Almanağı , Yazar: Stefano Piani, Çizer: Onofrio Catacchio)
Zaman içinde aynı adamı savunmuş olan üç avukat da peş peşe ve oldukça kanlı bir şekilde öldürüldüğünde, herkes suçlunun kim olduğuna hemen karar verebilir
Ama gerçek çoğunlukla farklıdır.

Thorgal - Brek Zarith'in Düşüşü

Thorgal severlerin uzun süredir beklediği Brek Zarith üçlemesi nihayet tamamlandı…
Karısı ve oğlunu kurtarmanın peşinde olan Thorgal
Sonunda Brek Zarith şehrinin zalim hükümdarı Kudretli Shardar’la karşılaşır
Orada yaşanan bu ölüm kalım savaşının anahtarıysa küçük oğlu Jolan olacaktır.
Thorgal serisinin bu 6. albümünün sonundaysa
Çizgi roman severleri mutlu edecek ve ülkemizde ilk defa yapılan 44 sayfalık bir ek var.
Thorgal’ın Türkiye macerası etrafında yoğunlaşan bu ek, kahramanımızın desenlerini ve birkaç küçük öyküyü içeriyor.

Julia Almanak 1


Y Son Erkek Sayı:3 - Küçük Bir Adım


Storia Da Altrove 4

CEHENNEMDEN GELEN YARATIK
1800’lü yılların başları… ABD’nin kuruluşunun üstünden yirmi yıl geçmiştir… Ama, bu yeni ve birleşik ülkenin yönetiminden memnun olmayan güç sahibi kişilerden oluşan gruplar da vardır. Üstelik işler ABD hükümetini devirmek için cehennemin derinliklerinden iblislerin çağrılşmasına kadar da uzayacaktır
DENİZİN DİBİNDEKİ ADA
Bu kez 1902 yılındayız…Başka Yer adlı gizli üssümüzün ABD hükümetinden aldığı bütçe kesintiye uğramak üzeredir ve bu berbat durumdan kurtulmalarının yolu, Venedik’te üslenmiş, ama neredeyse tüm dünyayı tehdit eden, korkunç bir uluslararası komployu durdurmalarına bağlıdır.

Bouncer Sayı:1

Tuhaf karakterlerle ve olaylarla dolu böylesine bir Western masalı, sadece Alexandro Jodorowski'nin zihninin eseri olabilir! Bouncer, genç Seth'in saklı kalmış bir mağaradaki iskeleti ve yanında gömülü silahları bulmasıyla başlıyor. Bulduklarının gizemini daha çözemeden, ailesinin vahşice öldürülmesine
tanık olan genç adam, kasabadaki tek kollu bar fedaisi Bouncer'a ulaşıyor ve gizemli ailesiyle ilgili korkunç geçmişi öğreniyor. İntikam aramak üzere yola koyulan Seth ve Bouncer, maceraları boyunca istedikleri intikamdan çok daha fazlasıyla yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

Conan Siyah Dev

Conan gezgin bir hırsızken, şansını Amalric'in Paralı Askerleri'ne katılarak, profesyonel bir savaşçı olarak denemeye karar verir. Ama şanstan çok daha öte birşey, Conan'a, hayatında gördüğü en büyük ve en korkunç orduya karşı savaşan bir gruba liderlik etme fırsatını verir! Prenses Yasmela - Khoraja'nın veliaht prensesi - Natohk adındaki büyücü tarafından lanetlenmektedir ve Natohk, peşine taktığı çapulcularla, Khoraja'yı tehdit etmektedir. Yasmela yardım için Mitra'ya yakarır. Mitra, krallığının kaderinin, gece yarısı şehrin karanlık sokaklarında karşısına çıkacak ilk adamın ellerinde olduğunu söyler ve bu adam sarhoş, kaba bir barbardır! İstemeyerek de olsa, Conan'ın Khoraja için son şans olduğunu kabul eder. Ama onun yüksek mevkili komutanlara olan güvensizliği ve o komutanların da Conan'ın emri altına girmek istememesi çeşitli sorunları da beraberinde getirir.

Robert E. Howard'ın en sevilen kısa öykülerinden biri olan "Siyah Dev"in bu yeni uyarlaması, Conan the Cimmerian #8-12 arası yayınlanan fasiküllerden derlenmiştir.
Bu cildi Timothy yazmış, Tomas Giorello çizmiş ve Jose Villarrubia da renklendirmiştir.

X-Men Astonishing Cilt 1: Yetenekli

Joss Whedon (Buffy the Vampire Slayer) ve John Cassaday'dan (Planetary, Captain America) oluşan Eisner ödülü rüya ekip, X-Men'in köklerine ve klasik ihtişamına döndüğü yepyeni, çarpıcı bir çağın başlangıcını sunar!

Cyclops ve Emma Frost dünyayı "şaşırtma" amacıyla X- Men'i yeniden kurarlar. Ama mutant geniyle ilgili umulmadık bir haber patlak verir. Bu durum, yapılan planları daha uygulamaya başlamadan bozacak mıdır? "Mutant tedavisi"ne olan talep isyan seviyesine ulaşırken, X-Men beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan Ord'la ve birkaç düşmanla daha karşı karşıya gelir.

X-Men Astonishing Cilt 2: Tehlikeli

Joss Whedon (Buffy the Vampire Slayer) ve John Cassaday'dan (Planetary, Captain America) oluşan Eisner ödüllü rüya ekip, X-Men'in köklerine ve klasik ihtişamına geri döndüğü yepyeni, çarpıcı çağı şekillendirmeye devam ediyor!
Xavier Enstitüsü'ndeki trajik bir ölüm, X-Men'in arasında yaşayan ve asla şüphelenilmeyecek, çok güçlü bir düşmanı su yüzüne çıkarır-hayır, bu düşman, Magneto değildir.
Olaylar, X-Men'in hiç tahmin edemeyeceği bir şekilde gelişir. Peki, birbirlerine bile güvenemedikleri bir zamanda, takım çalışması işe yarayacak mıdır?
Bu ciltte, Astonishing X-Men serisinin, 7'den 12'ye kadar olan sayıları bir araya getirilmiştir.

X-Men Astonishing Cilt 4: Durdurulamaz

Joss Whedon (buffy the Vampire Slayer, Serenity) ve John Cassaday'dan (Planetary, Captain America) oluşan ve listeleri altüst eden süper ekibin Astonishing X-Men çıkarması sona eriyor!

Parçalamış'taki şoke edici ve dudak uçuklatıcı olaylardan sonra X-Men, yeryüzünü Breakworld'ün yıkımından korumak üzere yola koyulur. Olaylar sona erdiğinde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır! Hayır, dalga geçmiyoruz, ciddiyiz! Whedon ve Cassaday, şaşırtıcıdan da öte olduklarını kanıtlıyorlar: Bu ikili durdurulamaz!

X-Men Astonishing Cilt 5: Hayalet Kutusu

X-Men, şimdiye kadar var oldukları bile bilinmeyen mutantların karıştığından şüphelenilen bir cinayeti incelemek üzere
çağrıldıklarında, kurbanın gerçekten de bir mutant olduğunu fakat mutasyonunun yapay olarak gerçekleştirildiğini keşfeder.
Arama çalışmalarına hemen başlayan ekip, Endonezya'daki bir uzay gemisi hurdalığına gider ve katili, gizemli Hayalet Kutusu'nu kurcalayıp çalıştırmak üzereyken bulur. Gerçekten de bir mutant olduğunu açıklayan katil X-Men'e kendisinin veya Hayalet Kutusu'nun kökeniyle ilgili bilgi vermek yerine intihar eder. Yoktan var olmuş gibi belirmeye başlayan, yapay yaratılmış gizemli mutantlarla mücadele etmek zorunda kalan X-Men, Hayalet Kutusu'nun gizemlerini de çözmek zorundadır:
Cihazın kullanım amacı nedir ve cihaz neden Yeryüzü'ne yollanmıştır?

X-Men Astonishing Cilt 6: Exogenetik

Şaşırtıcı X-Men, Yeryüzü'nde sayıları gittikçe azalan mutantları korumak ve kendilerinden farklı olan kişilerle gezegeni paylaşmak istemeyen kötülerle uğraşmak için vardır. Ama mutant ırkının koruyucularının şu an yüzleşmek zorunda kaldıkları kötü, yıldızlardan gelmektedir: Brood olarak bilinen canavar ırk.
Galaksiler arası bir savunma örgütünün direktörü, Yeryüzü'nün atmosferine hızla girerken X-Men harekete geçer. Fakat kurtarma görevleri çerçevesinde yeniden gruplaşırken eski bir düşmanla karşılaşırlar.

13 Kara Güneşin Günü

Kafaya isabet eden bir kurşun... Kaybolan bir hayat... Hayır, ölmemiştir ama geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamamaktadır... Kimdir? Nereden gelmiştir? Bir plajda, bir çift tarafından yarı ölü vaziyette bulunmuştur. Karanlık geçmişiyle ilgili bulduğu ilk cevap, hafızasını kaybetmeden önce sıradan bir adam olmadığıdır. Güçlü düşmanları vardır...
Sol köprücük kemiğinin üzerine Roma rakamıyla yapılmış dövmeye dayanarak "XIII" adını alır.
Sıra dışı maceralara sürüklenerek, geçmişinin peşine düşer.
Robert Ludlum'un Türkiye'de "Geçmişi Olmayan Adam" adıyla yayınlanan kitabından uyarlayan J. Van Hamme, çizen üstad W. Vance.

Dark Avengers Cilt:1

Avengers familyasının sevilen üyelerinden Dark Avengers, Gerekli Şeyler etiketi altında ilk cildiyle raflardaki yerini alıyor. Norman Osborn liderliğinde farklı bir kimliğe bürünen İntikamcılar değişen felsefesi ve yeni üyeleriyle okuyucusuna "bir de bu açıdan bakalım" dedirten bir çizgi roman.

Kaynak:
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
sebo22, uzung, denizkara ve 6 kişi bunu beğendi.

Konu Colinmccay tarafından (03.Mart.2014 Saat 09:10 ) değiştirilmiştir.
Colinmccay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2014, 10:38   #2
Yönetici
 
uzung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 14.Ağustos.2009
Bulunduğu yer: İstanbul
Mesajlar: 3,187
•Rep Puanı : 1212410
•Rep Seviyesi :
uzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond reputeuzung has a reputation beyond repute
Standart
Yayın evleri bile çıkardıkları kitapları böyle tanıtmıyorlar.
Ellerin dert görmesin, teşekkürler.
Colinmccay ve denizkara bunu beğendi.
__________________
uzung isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 03.Mart.2014, 18:07   #3
Süper Üye
 
denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 28.Mart.2010
Bulunduğu yer: denizci
Mesajlar: 416
•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Standart
"Bir Zamanlar Trabzonum" çok iyiydi, eline sağlık üstadım
denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Yeni konu açma yetkiniz
Mesajlara cevap verme yetkiniz
Eklenti yükleme yetkiniz
Mesajınızı değiştirme yetkiniz

[IMG] Kodları
HTML Kodları
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkBütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 09:58

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.6.0
Valid XHTML 1.0 Transitional
Not : Burası binlerce kişinin paylaşım ve yorum yaptığı bir forum sitesidir.Kullanıcıların paylaşımları ve yorumları onaydan geçmeden hemen yayınlanmaktadır.Paylaşım ve yorumlardan doğabilecek bütün sorumluluk kullanıcıya aittir. Eğer Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uymayan ve telif hakkı içeren bir paylaşımın forumumuzda yapıldığına rastladıysanız lütfen bizi bu konuda bilgilendiriniz, en geç 48 saat içinde gereken yapılacaktır. Bilgilendirme yapabileceğiniz mail adresi: [email protected] Bu foruma üye olan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır...
ÇizgiDiyarı® Her Hakkı Saklıdır.
sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort sakarya escort webmaster forum