Todd Dünyanın En Çirkin Çocuğu Cilt 1

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
597229.jpg

Todd Dünyanın En Çirkin Çocuğu Cilt 1
Ken Kristensen, M. Kutlukhan Peker
Sırtlan Kitap

Sinema kökenli bir çizgi roman yazarı olan KenKristensen ve daha önce Vertigo etiketiyle çıkan Cairo grafik romanı ve 2009 yılında Eisner ödüllerine aday gösterilen Air serisiyle adını dünyaya duyuran M. Kutlukhan Perker'in işbirliği sonucu çıkmış olan dikkat çekici bir çizgi roman.

Todd: Dünyanın en çirkin çocuğu Bu hikaye, rahatsız edici ölçüde kara mizah barındırıyor. Kitabın arka kapağından alınma bir tabirle açıklamak gerekirse, "tabuları gıdıklıyor." New York Times en çok satanlar listesinde yer alan ve Amerika'da Image Comics tarafından 4 fasikül halinde basılan bu çizgi romanın ilk fasikülünün, çıktıktan sonraki 24 saat içerisinde tükendiğini ve bugüne kadar üç baskı yaptığını belirtmekte fayda var.

"Ebeveynleriniz sizi kafanızda bir kese kağıdıyla gezmeniz için zorladığında, arkadaş edinmek pek kolay olmaz. Todd'un son arkadaş edinme girişimi de onu Oprah hastası bir seri katil ile, tek hedefi bulvar gazetelerine manşet olmak olan ve elinde hiçbir ipucu olmayan bir polisin tam ortasında bırakır. Uyumsuz aile konsepti konusunda altın madalyaya koşan anne-babası da kendi önceliklerini gayet düz bir şekilde belirlemişlerdir-- sek viski ve düz bir cinsellik ekseninde-- ve hayatta nerede duracaklarını bulmaya çalışmaktadırlar."
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
104 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 16 x 24 cm
İstanbul, 2014

Etiket Fiyatı: 25 TL​

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Kara Komedi, harbi sanatçıların elinden çıkmışsa; mutlaka okunmalı demektir :rolleyes: sağol Yusuf :) bu eser benim dikkatimi kapaktan dahi çekmişti :D

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Bir saat te okunacak 104 sayfa kitap 25 TL olur mu. Yayınevinin adını da sevmedim; Sırtlan.Leş yiyici. Çizgi roman okurlarını enayi mi yoksa milyoner mi sanıyor yayıncılar. 10 TL ye Don Kıyısında Hasat'ı aldım 1 haftadır okuyorum (430 Sayfa).

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
çoğu çizgi romanın standart fiyatı oldu artık 25-30 TL aralığı...