Assassin's Creed 1 - Desmond

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
563878.jpg

Assassin's Creed 1 - Desmond
Eric Corbeyran
Akılçelen Kitaplar

Desmond Miles neden yüksek güvenlikli bir laboratuvarda hapis?
Gizemli bilim adamları ondan ne istiyor?
DNA'sının derinliklerindeki genetik hafızası hangi muhteşem sırrı barındırıyor?
Hepsi de Suikastçı olan Desmond'ın atalarının geçmişi neden didik didik ediliyor?
Bilim adamları bir Suikastçının anılarını canlandırmanın tehlikeli olduğunun farkındalar mı?

8 milyonun üzerinde satış rakamına sahip "Assassin's Creed" adlı bilgisayar oyununun kahramanları, ünlü senarist Corbeyran'ın kalemi ve çizer Djillali Defali'nin çizgileri ile hayat buluyor ve bizi, oyunseverleri şaşkına çevirecek, hiç yayınlanmamış, zaman ve bilime meydan okuyan heyecanlı bir maceraya davet ediyor!
(Tanıtım Bülteninden)​

Türkçe (Orijinal Dili:İngilizce)
48 s. -- Kuşe-- Ciltsiz -- 25 x 32 cm
İstanbul, 2014
Çizer : Djillali Defali
Çeviri : Güçlü Özkök

Etiket Fiyatı: 9,90 TL

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Eline sağlık Yusuf :), tür bana uzak tabii biyorsun da, ama şimdi merak ettim ben :Z; hangi muhteşem sırrı barındırıyor? Okudunsa söylesene :D diyeceğim, söylemeyeceğini de biliyorum :mad:

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
okumadım ama oyunu oynadım... :) kurgusu gayet sağlam bir oyundur ayrıca oynanış olarakta çok sağlamdır... :)

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Sevgili Yusuf İlk çıkan oyunu oynadım çıkış yolu bulamadım bıraktım. oyunda hatırladığım Türkler vardı yakayın onu kaçırmayın onu diye seslenen karakterler vardı birinden çaktırmadan mektup almam gerekliydi hep yakalanıyordum sonunda çözmüştüm. ama söylediğin gibi konu sağlam kitap almaya değer. Teşekkürler

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Oyundan sonra kitabını çıkarmak ticari geliyor bana.
Önyargı tabii, çok iyiyse hikayesi belki dediğiniz gibi
severim...
Akılçelen yayınevini kutlarım, hem çeşitli hem ucuz
kitaplar yayınlıyor...
"Savaş Sanatı" ve "Uzun Kuyruk" mesela yeni çıkanlardan, geçen gördüm...

Son düzenleme:

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,015
Bastiani Kalesi
Assassins Creed Black Flag'i kurdum geçende bilgisayara, özelliklerini düşük tutmama rağmen, aleti kastı, ağır çekimin biraz hallisi gibi oynanıyor, ama oyunun atmosferi filan gayet iyi, bu sefer korsanlığa merak salmış abimiz...Oyunun direktörünün adı da Eşref İsmail (Ekteki videodaki anlatıcı)