1001 Roman 6 ncı Seri Derlemeleri - Canavarlar Çarpışıyor

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
13yigzp.jpg
fozn6b.jpg

424 sayfa

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,583
Gotham
İsmini görünce akla gelen ilk şey derlemeler ve yabancı dilde çizgi romanlar oluyor dostum. Harika işler çıkartıyorsun ve hiçbir gün boş durmuyorsun. Eline , gönlüne , emeğine sağlık yine süper bir çalışma çok teşekkürler :)

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Özenli çalışman için çok teşekkürler

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Mytek The Mighty! 60'lı yıllarda İngilizlerin Valiant dergisinde yayınlanmıştı. Sonraları tekrar basımı Vulcan'da olmuştu. Yazarı Tom Tully, Çizeri önceleri Bill Lacey, ardından Eric Bradbury. Özellikle Bill Lacey'in çizdiği onlarca hikaye hem Ceylan hem de 1001 Roman dergilerimizde yer bulmuştu.

Şahsi bir not da, aklımdaki ilk çizgiroman karesinin "Mitek"e ait olması. O nedenle benim için benzersiz bir karakterdir robot gorilimiz..

Derleme için teşekkür ediyorum Gandor08...

.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
"Büyük Maceralar Dergisi" Sabata'da da aynı isimle renkli olarak yer almıştı; her fasikülde ikişer sayfa. Zaten Sabata dergilerinin tamamını bir araya getirsen üç aşağı beş yukarı üstadımın bu derlemesi kadar sayfa sayısına sahip olur.

Bir kez daha teşekkür ediyorum, sevgili Selahattin üstadım.

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,867
5,091
Sayın gandor08 ;

Büyük emek vermişsin. Tam 425 adet JPG sayfası.

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,147
İstanbul
Merhabalar,
Ben aranızda yeniyim... Bu siteyi görünce gözlerime inanamadım.
Müthiş bir iş yapıyorsunuz... Elinize, gözünüze, emeğinize sağlık.
Çok ama çok teşekkür edrim paylaşımlarınız için...

Bir de soru:
Canavarlar çarpışıyor serisi; Gogra ve Mitek, çocukluğumun en güzel günlerinden kalan bir anı... Bu seri için ayrıca teşekkürler.
Acaba "Canavarlar Çarpışıyor" çizgi romanı 1001 Romanın hangi serisinde yayınlandı? Şimdi "6. seri derlemesi" olduğuna göre 6. seride diyeceksiniz ama ben 1001 roman paylaşımlarında 6. serinin sıralı listesini göremedim.

Bu taramalar olduğuna göre sanırım 6. serinin kendisi de vardır.
Yoksa henüz yayına hazır mı değil?

Edit: Çok özür dilerim, sorumu geri alıyorum. Biraz daha inceleyince "Canavarlar Çarpışıyor"un Yeni 1001 Roman serisi içinde yayınlandığını gördüm. Tekrar teşekkürler... Çok mutluyum bugün!..

Son düzenleme:

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,166
4,981
Yukardan aşağı dostlar saymışlar-dökmüşler; hepsinin yazdıklarına candan katılıyorum. Ellerinize/emeğinize sağlık, çok teşekkürler.