Sihirli göz ikinci kitap fısıldayan bitkilerin istilası

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
SİHİRLİ GÖZ İKİNCİ KİTAP FISILDAYAN BİTKİLERİN İSTİLASI_KELLY'S
EYE SECOND BOOK_INVASION OF THE WHISPERING PLANTS.YAZAN
TOM TULLY_RESİMLEYEN FRANCISCO SOLANO LOPEZ_SALI GÜNLERİ ÇIKAN VALIANT DERGİSİNDE 52 VE 81.SAYILARDA 28 EYLÜL 1963-18 NİSAN 1964 TARİHLERİ ARASINDA 30 SAYI OLARAK YAYINLANMIŞTIR.
ÜLKEMİZDE İSE PAZARTESİ GÜNLERİ ÇIKAN 1001ROMAN DERGİSİNDE
17 VE 31.SAYILARDA, 21 ŞUBAT-30 MAYIS 1966 TARİHLERİ ARASINDA 15 SAYI OLARAK YAYINLANMIŞTIR. BUNUN NEDENİ İNGİLİZ
VALIANT DERGİSİNDE 2 SAYFA,BİZİM 1001ROMAN DERGİMİZDE
4 SAYFA OLARAK YAYINLANMIŞ OLMASIDIR..HER NE KADAR İNGİLTERE'DE
2.KİTAP OLARAK INVASION OLARAK YAYINLANMIŞSADA GERÇEK ADI
INVASION OF THE WHISPERING PLANTS'TIR.

CBR LİNK:

alternatif link:

KÜÇÜLTÜLMÜŞ LİNK 10MB:

alternatif link:

23k3ihx.jpg

2uh739h.jpg

23v0rd1.jpg

ohkak5.jpg

20ie8fo.jpg

9uvpcw.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,175
Doyurucu bilgilendirmeniz
ve bizleri bir kez daha yıllar öncesine götüren harika paylaşımınız için
ve de emekleriniz için teşekkür ediyorum.
Sevgi ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

12 Şub 2010
15,006
543,755
Örümcek Adam Ceylan dergilerinin, Sihirli Göz de 1001 Roman Dergilerinin sürükleyici gücü, as oyuncusuydu.

Ta o günlerden beri maceralarını kesintsiz okumayı düşlemiştim.

Düşümü gerçekleştiren sayın dostum zamangezgini'ne şükranlarımı sunuyorum.

Orijinleri hakkındaki bilgiler, daha önce görmediğim orijinal kapaklar ve harika sunumlarla düşlerimin ötesini de gerçekleştirdi aynı zamanda.

Düşleri ve düş ötesini gerçek kılan Çizgi Diyarı'ndan sonra Dylan Dog maceralarındaki kimi gerçeküstü olaylara daha az kuşkuyla bakar oldum.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
61mb'lik link uzun geldiyse 10mb'lik yeni link ekledim.bundan sonra
böyle yapmayı planlıyorum.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
SEVGİLİ DOSTUM,UZUN BİR CEVAP YAZIP CEVAPLAYA BASTIM.BİRDE NE GÖREYİM.CEVABIM KAYBOLDUĞU GİBİ KAPAK RESMİ YERİNE CONAN RESMİ GELDİ.AKSAKLIKLAR BİTMEDİ GALİBA..NEYSE DÜZELTİP,YANITIMI YAZMAYA YENİDEN BAŞLADIM.FARKLI SERÜVENLER VAR.KELLY GÖZÜ NASIL BULDU?ÇEVİRİ BİTTİ.BALONLAMAYA BAŞLADIM AMA UZUN SÜRECEK.ÖRÜMCEĞİN RENKLİ İLK 4 SERÜVENİ VE ROBOT ALİ ÖRÜMCEK ADAMA KARŞI VS.HOŞÇA KAL...

20ab0ya.jpg

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
x0qzaf.jpg

İSPANYA' DA YAYINLANAN KELLY'S EYE-SİHİRLİ GÖZ

12 Şub 2010
15,006
543,755
Çok güzel müjdeler var

ama dikkatimi çeken şu oldu, Robot Ali ile Örümcek Adamın ortak serüveni mi var, ben mi yanlış anladım

Renkli Örümcek Adam'ı dört gözle bekliyorum

Teşekkürler

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Çok güzel müjdeler var

ama dikkatimi çeken şu oldu, Robot Ali ile Örümcek Adamın ortak serüveni mi var, ben mi yanlış anladım

Renkli Örümcek Adam'ı dört gözle bekliyorum

Teşekkürler
29w480k.jpg

vzxw6d.jpg

Yanlış anlamadın sevgili dostum.İşte resimler....

12 Şub 2010
15,006
543,755
Çekinerek sormuştum

Bir yaşıma daha girdim, tövbe tövbe bu yaştan sonra daha neler göreceğim:), öğrenmenin yaşı yoktur sözü ne kadar doğruymuş

Ceylanların bittiğini kim söylemişti:)

fujisan

Yeni Üye
19 Ara 2010
6
1
Linklerin ikisi de ölmüş yenilemeniz mümkün mü acaba. Teşekkürler.

Bu arada sevgili dostum emekleriniz için minnettarım. 1961 doğumluyum. Yani 51 yaşındayım ve bu romanların bizim kuşak için ne kadar büyük önem ifade etiiğini sanırım anlıyorsunuzdur. Milyonlar versek bulamayacağımız bu eserleri biz sunduğunuz için Allah sizden razı olsun. Sağolun varolun.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
link yenileme

Linklerin ikisi de ölmüş yenilemeniz mümkün mü acaba. Teşekkürler.

Bu arada sevgili dostum emekleriniz için minnettarım. 1961 doğumluyum. Yani 51 yaşındayım ve bu romanların bizim kuşak için ne kadar büyük önem ifade etiiğini sanırım anlıyorsunuzdur. Milyonlar versek bulamayacağımız bu eserleri biz sunduğunuz için Allah sizden razı olsun. Sağolun varolun.

sayın fujisan linkler iki seçenekli olarak yenilendi.iyi okumalar...

Stuart Kamil

Yeni Üye
18 Tem 2009
56
34
İlkokul yıllarımda her gece Tanrı'dan sabah uyandığımda yastığımın altında sihirli gözü bulmayı dilerdim. Yaş 54 oldu ve benim için Tim Kelly'nin yeri hep özeldi. Şu anda sanki o gözü bulmuş kadar seviniyorum. Emeği geçen herkese binlerce teşekkür. Elleriniz dert görmesin. Durmak yok, siz taramaya, biz indirmeye ve size gönül dolusu minnet duymaya devam..............

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Sevgili Zamangezgini her zaman titiz her zaman yenilikçi, her zaman düşünceli; bu site için bir artı değersiniz. Sayenizde hem bilgilenip hem de çıtayı yükseltiyoruz. Teşekkürler :).

atlas364

Süper Üye
13 Tem 2009
629
1,388
Ellerinize sağlık tam bir hazine değerinde , keşke beyazlatma yapılmadan orjinal ham haliyle tarama yapılsaydı saman kağıdın rengi daha bir başka oluyor