Sihirli Göz / Kelly's Eye / Delgado'nun İnka Davulu Ve Hayalet (2 Tam Serüven)

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
SİHİRLİ GÖZ-KELLY'S EYE-DELGADO'NUN İNKA DAVULU VE HAYALET- 2 TAM SERÜVEN- 1001ROMAN DERLEMESİ.

ÇİZGİROMAN SİHİRLİ GÖZ VE AYNI ZAMANDA ÜLKEMİZDE 1001ROMAN,CEYLAN,SABATA VE ATLI KARINCA DERGİLERİNDE YAYINLANMIŞ DEVLERİN TEHDİDİ(PROFESÖR KRAKEN),JANUS STARK,ADAM ETERNO VE GALAXUS ÇİZGİROMANLARININ SANATÇISI ARJANTİNLİ FRANCİSCO SOLANO LOPEZ HAKKINDA
BİLGİ VE GÖRSELLERİ BULACAĞINIZ DERLEMEMİ SİZLERE SUNUYORUM.NOT:ÇİZGİROMAN İÇİNDE 1.VE4. SAYFALARDA
HEDİYE ÇEKİLİŞİ KUPONLARI KESİLDİĞİ İÇİN BOŞLUK VAR.
İSPANYOLCA BASKISINDAN ELDE ETTİĞİM ALTERNATİF MONTAJ
SAYFALARI EKLEDİM.AFFINIZA SIĞINIRIM.)2.CBR; DERLEMENİN FARKLI TARAMALARDAN OLUŞMASI DOLAYISIYLA İYİLEŞTİRME
ÇALIŞMASIDIR.
1.CBR LİNK:

SİHİRLİ GÖZ VE YARATICISI F.SOLANO LOPEZ HAKKINDA BİLGİLER VE GÖRSELLER:
10z7e3m.jpg

2lwub1k.jpg

2uf6icx.jpg

10rp8uh.jpg

2qajvq1.jpg

20p59qr.jpg

2ccus6g.jpg

ZAMANGEZGİNİ
14dm0b5.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,538
Dostum ,
Çok teşekkürler.
Harika çalışmalar yapıyorsunuz.
Ellerinize sağlık.
Devamını bekleriz.
Saygılar.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Allah gözden korusun; yine harika bir iş çıkarmışsınız.
Gönül dolusu teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Eksik olmayın.

bayrakzaf.gif

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,632
Usta yine olağanüstü bir derleme ve tanıtım çok sağol. yıllar önce okuduğumu tanıtım resmini görünce hatırladım , bana bu nostaljiyi yaşattığınız için çok teşekkür ederim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Davula karşı Zoltec gözü olarak da adlandırabilcek Seminole kızılderilileri ile süslenmiş güzel bir maceradır.

Teşekkürler dostum.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Bu ne kadar geniş ekran yazacak yeri ve like butonunu zor buldum.Derleme çalışmalarınızdan dolayı başarılar dilerim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili kardeşim,bu harikalar için çok çok teşekkürler ederim,ellerinize ve emeklerinize sağlık,gözlerinize kuvvet.
Değerli kardeşim,herşey gönlünce olsun,iyi geceler dilerim.

12 Şub 2010
15,006
543,719
ccahitkar'ın mesajına güldüm:), çünkü ben de mesaj kutusunu bulamadığım için ilk paylaşıldığı dakikalarda indirip okumama rağmen teşekkür edememiştim.
Öyle enine uzamış ki, neyse şimdi başarabildim.

Ceylan, 1001 Roman derlemelerinin hepsini severek okuyorum, lakin en sevdiklerim Örümcek Adam ile Sihirli Göz, bunu daha önce de belirtmiştim. Bu nedenle ilk dakikalarda indirip bir solukta okudum.

Sayın zamangezgini'ne hem tüm paylaşımları için bir kez daha zevkle teşekkür edeceğim, bir yandan da hoşgörüsüne sığınarak bir düşüncemi ifade edeceğim.

Sunumlarda kapaklar sayfadan taştığı için bir bakışta tüm güzelliğini temaşa etmekte sıkıntı yaşıyorum, bir bütün olarak göremiyorum. Oysa gerek düzenleme, gerekse görsellik muhteşem. Keşke bilgisayar ekranı devasa olsa da bir bakışta seyredebilsem.

Saygılarımla.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,122
[sıze="3"]ccahitkar'ın mesajına güldüm:), çünkü ben de mesaj kutusunu bulamadığım için ilk paylaşıldığı dakikalarda indirip okumama rağmen teşekkür edememiştim.
öyle enine uzamış ki, neyse şimdi başarabildim.

Ceylan, 1001 roman derlemelerinin hepsini severek okuyorum, lakin en sevdiklerim örümcek adam ile sihirli göz, bunu daha önce de belirtmiştim. Bu nedenle ilk dakikalarda indirip bir solukta okudum.

Sayın zamangezgini'ne hem tüm paylaşımları için bir kez daha zevkle teşekkür edeceğim, bir yandan da hoşgörüsüne sığınarak bir düşüncemi ifade edeceğim.

Sunumlarda kapaklar sayfadan taştığı için bir bakışta tüm güzelliğini temaşa etmekte sıkıntı yaşıyorum, bir bütün olarak göremiyorum. Oysa gerek düzenleme, gerekse görsellik muhteşem. Keşke bilgisayar ekranı devasa olsa da bir bakışta seyredebilsem.

Saygılarımla.
[/sıze]
sevgili profesör bu durum sadece ie'de, firefox kullanıyorum,
sorun yok.ama yinede resim boyutlarını küçülterek düzenleme
yaptım.bu derlemeyi sizin için yapmıştım.saygılarımla.

hüsobi

Yeni Üye
3 Ocak 2012
14
3
Yine bir harika olay daha 2 dergi okumadan tam macerası geldi.Her zaman ki gibi harikasınız teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Çok sağol dostum,
bu kadar güzel çalışmayı
bizlerle paylaştığın için
bizimle olduğun için,
saygı ve sevgilerimle..

12 Şub 2010
15,006
543,719
Bilgisayarla boğuşmadan görselliğin zevkini çıkarmama imkan sağlayan yeni düzenleme için sevgili dostum zamangezgini'ne teşekkür ediyorum

sıklıkla ziyaret ettiğim derleme sayfalarına ziyaretim daha sık olacak:D

Saygılarımla

atilkurt

Onursal Üye
4 Ocak 2010
335
1,316
Sayın zamangezgini, bu emek ve vakit isteyen nacizane çalışmanız için gönülden teşekkür ederim. Çocukken 1001 roman dergilerini etrafımdan bulabildiğim kadarıyla bulur okurdum, ama serüvenlerin devamı gelecek sayıda olduğu için hiç tadına varamadım, dergiyide takip edemezdim çocuktum malum.
Artık sayenizde maceranın nasıl sonlandığını bilebileceğim. tekrar teşekkürler.
Ve zahmet olmazsa indiren arkadaşlardan biri linki yenileyebilir mi, linkler ölmüş.

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
225
Linkler çalışmıyor maalesef. Yenileyebilir misiniz?

Açıklamaları okumadan sırf Zamangezgini paylaşımı diye indirme tuşuna bastım ama hevesim kursağımda kaldı. Lütfen yardım :)

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
663
2,944
Çok teşekkürler Sevgili ZamanGezgini. Sihirli Göz bence çok özel bir çizgi roman. Bunda konusunun farklılığının yanında inanılmaz çizgilerle sunuluyor oluşu. Yeni 1001 Roman serisinde adını hatırlayamadığım bir macerada Tibette özel cihazlarla devleştirilen hayvanlardan bir ordu kuran kişinin liderliğinde dağlar arasında saklandıkları yerden çıkarlar. Dev hayvanların o çizimi, o ayrıntıdaki güzellik, çizgilerin güzelliğini herkese tavsiye ederim. Dakikalarca o resimlere baktığımı net hatırlıyorum. Boş bir vaktinizde bu 1001 romanları indirip okuyun, o çizimlerin güzelliğine dalıp gidin. Bu güzel çizgi romanı bize kazandırdığı için Sevgili ZamanGezginine tekrar teşekkürler.