Yeni 1001 Roman Tolga Derlemesi 02- Asya Şeytanı

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
c24bsyo7tvafc4tnq.jpg

Seriye emek veren
"tafamus, ertuğrul, serkan, bortecinefb, betonkol ve zamangezgini" kardeşlerime gönül dolusu teşekkürler...
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
Bir cennet gibi bu diyar ve siz dostlar da iyilik melekleri.
Canım kardeşim çok ama pek çok teşekkürler.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Sayın Sarkomer, öncelikle yaptığınız derleme ve paylaşım için sonsuz teşekkürler. Beni çocukluğuma götürdünüz. Yıllar önce tolga'nın bu hikayesi 1001 roman dergisi olarak bende vardı. Tabii yıllar içinde kayboldu. Ama resimleri görünce bir zamanlar bende olduğunu hatırladım. İnsan hemen o yılları düşünüp hüzünleniyor. Hatıralar canlanıyor. Sitenizde her gün bu yüzden başka sitelerden daha çok vakit geçiriyorum. Çalışmalarında başarılar dilerim. İyi günler.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Derlemelere el attığınızı görüyorum.Çok başarılı derleme kitapları göreceğimize eminim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,049
Sarıyer
Eline sağlık hocam, güzel olmuş. Tolga serimiz oldukça eksik olduğundan bu derlemeler büyük bir ihtiyacı giderdi.

Teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Bu sayıyı maalesef indirmeyi başaramadım. En az altı kez denedim ama olmadı,

Umarım sonradan indirmek kısmet olur.

Yine de sarkomer hocama, çok değerli emekleri için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bu sayıyı maalesef indirmeyi başaramadım. En az altı kez denedim ama olmadı,

Umarım sonradan indirmek kısmet olur.

Yine de sarkomer hocama, çok değerli emekleri için teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Sayın "profesör",
öncelikle nazik ve onure edici mesajlarınız için teşekkür ediyorum.
Linkte bir problem olduğu tereddütü ile linki denedim ve çalıştığını görünce konu hakkınde sizi bilgilendirmek istedim.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Stuart Kamil

Yeni Üye
18 Tem 2009
56
34
Sevgili Sarkomer, öncelikle benim gibi yaşı 50'nin üzerinde olan kuşak size ne kadar teşekkür etse azdır diyorum. Mümkünse Asya Şeytanı adlı serinin linkine bir göz atabilir misin değerli kardeşim... Rapid'de bu linki tıkladığımızda öyle bir dosyanın yüklü olmadığı yazıyor. En sorunsuz site olan MediaFire'dan bir link koyabilmemiz mümkün mü? Çok teşekkürler her şey için...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul
Link yenilendi. Taramaları yapıp paylaşımı gerçekleştiren dostlara, derlemeyi yapan sarkomer hocama teşekkür ediyorum :)

Keyifli okumalar!

Not: Lütfen linklerle ilgili problemleri "Kırıl Link Bildir" sekmesini kullanarak iletin.