çizgi zamanı indirim zamanı

çizgi zamanı

Yeni Üye
7 Ağu 2013
6
14

Çizgi Zamanı Büyük İndirimle geri döndü! 15 Aralık 2014 tarihine kadar sitemizden %41 indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik Martin Özel, Conan fasikül veya Karaoğlan ciltlerinden birini alışverişiniz karşılığında hediye ediyoruz. Keyifli alışverişler

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Cumartesi bir parti sipariş vereceğim fiyatlarınız uygun gerçekten. Çizginizin değişmemesi dileğiyle. Lütfen muhabbete de geliniz.:)

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Bir zamanlar epey kitap almıştım. Güvenilir firma. Yalnız bu sefer fazla ürün yok.(Ör; Lal Kitap'ın 1 adet kitabı var). Ayrıca "ödeme seçenekleri" açılmıyor.

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,016
Bastiani Kalesi
Vay bizim oralıymış arkadaşlar, Bahariye caddesinde Aya Triada'yı geçince sağdasınız sanırım.
Siparişlerde İnci Pastanesinden bir de ponçik gönderirseniz fena olmaz :)

çizgi zamanı

Yeni Üye
7 Ağu 2013
6
14
Sürekli kullandığımız bir alan konuyla ilgili bir problem henüz yaşamamıştık.Ödeme Seçenekleri konusunda tam olarak nasıl bir problem yaşıyorsunuz ? Gözden kaçan bir nokta varsa hemen çözmeye çalışalım

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sürekli kullandığımız bir alan konuyla ilgili bir problem henüz yaşamamıştık.Ödeme Seçenekleri konusunda tam olarak nasıl bir problem yaşıyorsunuz ? Gözden kaçan bir nokta varsa hemen çözmeye çalışalım

Alttaki "Ödeme Seçenekleri"ni tıkladığımda konu ile ilgili bir sayfa açılmıyor. Ana sayfaya tekrar dönülüyor.
Ayrıca yeni e-posta'mla dün yeniden kayıt oldum. Ama e-postamı ve şifremi tanımıyor.
Şu ana kadar da üyelik onayı için bir mail almadım

Son düzenleme:

çizgi zamanı

Yeni Üye
7 Ağu 2013
6
14
Merhaba, belirttiğiniz alan sadece reklam alanı. Ödeme işlemini başlattığınız aslına ödeme seçeneklerini görebiliyorsunuz. İsterseniz Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz yada Kapıda ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.
Mail adresinizi iletebilirsiniz o konuyla ilgili de size hemen geri dönüş sağlayalım