Muğla Milasta Çizgi Roman Vs Sahaf dükkanları.

Roddy

Yeni Üye
4 Ağu 2012
67
55
Samsun
Başlıkta belirttiğim gibi Muğla Milasta böyle dükkanlar varmıdır?

Samsun Termeden tayin çıktıda oraya gidiyoruz.Daha gelişmiş bir yere benziyor.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Bodrum'a giderken geçiliyordu oradan,
bir de benzeri Kral vardı :)
Güzel yer,gazeteci ve kitapçıyla ahbap
olup çizgi roman aldırmak lazım oralarda :)

Zo®ba

Kıdemli Üye
12 May 2012
232
249
Başlıkta belirttiğim gibi Muğla Milasta böyle dükkanlar varmıdır?

Samsun Termeden tayin çıktıda oraya gidiyoruz.Daha gelişmiş bir yere benziyor.

Arkadaşım Muğla merkez'de oturuyorum bende senin gibi birkaç sene önce çizgi roman aramak için eski kitap alan satan yerleri dolaştım bir kitapçı bulmuştum üst kattan bir çuval getirdi içinden 4-5 adet çizgi roman beğendim ve aldım.Artık o kitapçıda kapanmış.Milas'ta da çizgi roman tür kitapları bulman zor olacaktır.Bence bu foruma sıkı sıkı bağlan hiçbir yerde bulamayacağın kadar çizgi romanlar burada kesinlikle vazgeçemeyeceksin.

Roddy

Yeni Üye
4 Ağu 2012
67
55
Samsun
Bodrum'a giderken geçiliyordu oradan,
bir de benzeri Kral vardı :)
Güzel yer,gazeteci ve kitapçıyla ahbap
olup çizgi roman aldırmak lazım oralarda :)

Bodrum artık yakın oraya gidersek alırım.:)
Arkadaşım Muğla merkez'de oturuyorum bende senin gibi birkaç sene önce çizgi roman aramak için eski kitap alan satan yerleri dolaştım bir kitapçı bulmuştum üst kattan bir çuval getirdi içinden 4-5 adet çizgi roman beğendim ve aldım.Artık o kitapçıda kapanmış.Milas'ta da çizgi roman tür kitapları bulman zor olacaktır.Bence bu foruma sıkı sıkı bağlan hiçbir yerde bulamayacağın kadar çizgi romanlar burada kesinlikle vazgeçemeyeceksin.
Burayı seviyorum ama kitap alıp okumak istediğim Tommiks ve Teksas. Zagor falanı buradan okuyacağım.:).

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,361
12,903
iskenderun-Hatay
Bodrum'u bilmem ama bizim İskenderun'da çizgi roman sahafın hayali bile yok, geçen yıl sahafları dolaşıp çizgi roman var mı diye sorduğumda köftehorlar bana garip garip bakmışlardı:)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,450
8,403
İzmir
Türkiye'de çr bulunan tek yer İstanbul. İstanbullular, kadrini kıymetini bilsin bence şehirlerinin. 4 milyonluk koskaca İzmir'de sadece 1 veya 2 çr dükkanı var. Onlarda da çok pahalıya satılıyor. Hozcomics EsseGesse Teksas ve Tommiks 10 tl. Zagor ve Martin Klasik Maceralar 30 tl gibi fiyatlarla satılıyor. Aynı kitaplar İstanbul'da 5 veya 10 tl. Karantina bölgesindeyiz, karantina.